2024 жылғы 4-6 сәуір аралығында Мәскеу қаласында "Консенсус" халықаралық қатысуымен "Неомио"миология саласындағы балалар неврологтары қауымдастығының VII конференциясы өтті

2024 жылғы 4-6 сәуір аралығында Мәскеу қаласында "Консенсус" халықаралық қатысуымен "Неомио" миология саласындағы балалар неврологтар қауымдастығының VII конференциясы өтті, онда МУА КЕАҚ неврология кафедрасының 2 жыл резиденті Додай Абай Құрматханұлы кафедра меңгерушісі Алтыншаш Хайруллаевна Джақсыбаеваның жетекшілігімен катысты. Баяндама "ЦП маскалары" тақырыбында ұсынылды, бұл баяндама ҰТО неврология кафедрасында өткізілетін жүйке-бұлшықет аурулары( коллагенопатиялар) бойынша соңғы ғылыми-зерттеу материалдары мен есептерін, сондай - ақ НМЗ барлық жағдайларын үшінші жыл бойы үнемі талқылап келе жатқан жүйке - бұлшықет аурулары бойынша сараптамалық-консультативтік Қазақстан Республикасында кеңестің жұмысын атап өтті. Басқа елдерден келген әріптестер баяндаманы жоғары бағалады, оның құндылығын атап өтті және ҰМЗ бар науқастарды диагностикалау саласында одан әрі ынтымақтастықты ұсынды.