Қысқартылған оқыту нысанына түсу процессі

«Орта буын маманы» немесе «Қолданбалы бакалавр» біліктілігі бар техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білімі бар тапсырушы қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін, ақылы негізінді оқуға түсетін жоғары білім кадрларын даярлаудың ұқсас бағыттары бойынша қабылдауды қабылдау комиссиясы түсу емтиханының нәтижелері бойынша жүзеге асырады.

I кезең-Қабылдау комиссиясына құжаттарды тапсыру

Ақылы негізде түсуге ниет білдірген талапкерлерден құжаттарды қабылдау мерзімі

Құжаттарды қабылдау мерзімі

Тестілеу нысанында түсу емтиханын тапсыру

01.07.2023 – 10.07.2023

07.08.2023-09.08.2023

25.07.2023 – 06.08.2023

Қажетті құжаттар тізімі

1) Университет Ректорының атына белгіленген нысан бойынша өтініш;

2) Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі немесе жоғары білім туралы құжат (түпнұсқа);

3) жеке басын куәландыратын құжат (түпнұсқасы және көшірмесі);

4) 3 x 4 см, өлшемдегі 6 фотосурет;

5) 075/у нысаны бойынша Медициналық анықтама (түпнұсқа + көшірме), флюорографияның суреті, 063-у нысанының көшірмесі (егу картасы, көшірме) ;

Шектеу іс-шаралары жүзеге асырылған, төтенше жағдай енгізілген, белгілі бір аумақта әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайларда осы іс-шаралар алынып тасталуына қарай тікелей білім беру ұйымдарына медициналық анықтама ұсынады;

6) психометриялық емтиханнан өткені туралы ведомостен үзінді ("Мейіргер дело", "Кинезитерапия", "Эрготерапия", "Стоматология", "Медициналық-профилактикалық іс"білім беру бағдарламалары бойынша түсушілер үшін);

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі туралы құжаттары бар, біліктілігін растаған және мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар адамдар Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 35-бабында көзделген құжаттардың бірін қосымша тапсырады.

Университеттің қабылдау комиссиясы нақты білім беру бағдарламасына түсу үшін барлық құжаттардың түпнұсқалығын және білім алушының алған сәйкестігін тексереді.

II кезең-психометриялық емтихан тапсыру

"Мейіргер дело", "Кинезитерапия", "Эрготерапия", "Стоматология", "Медициналық-профилактикалық іс" білім беру бағдарламалары бойынша білім алушыларды қабылдау Қазақстан Республикасының кез келген медициналық университетінде тапсыруға болатын психометриялық емтихан нысанында арнайы емтихан нәтижелерін ескере отырып жүзеге асырылады.

Психометриялық тестілеу «ӨТТІ» немесе « ӨТПЕДІ» түрінде бағаланады.

Психометриялық тестілеудің нәтижелері өткізілген күні жарияланады.

Психометриялық тестілеуден өту нәтижелері бойынша оқуға түсушіге арнайы емтихан тапсыру орнына қарамастан медициналық университеттерге ұсыну үшін рұқсат ведомосінен үзінді көшірме беріледі.

Құжаттарды тапсыру және психометриялық емтихан тапсыру мерзімдері

Тіркеу мерзімі

Емтихан өткізу мерзімі

Емтихан уақыты

Апелляцияға өтініштерді қабылдау

Емтиханды өткізу орны

01.07.2023-07.07.2023

01.07.2023-10.07.2023

10.00 – 11.30;
12.00 – 13.30;
14.00 – 15.30;
16.00 – 17.30.

Нәтижелер жарияланғаннан кейінгі, келесі күні сағат 13.00-ге дейін

Бейбитшилик 49А

25.07.2023-04.08.2023

25.07.2023-05.08.2023

Психометриялық емтиханға қатысуға тіркелу үшін талапкер университеттің қабылдау комиссиясына келесі құжаттарды ұсынады:

1) жалпы орта немесе техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім туралы құжат (түпнұсқа және көшірме);

2) 3 x 4 см, өлшемдегі 2 фотосурет;

3) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;

4) «Дене шынықтыру және спорт туралы» 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 1-тармағында белгіленген спорттық разрядтардың және (немесе) спорттық атақтардың біреуінің болуын растайтын құжаттың көшірмесі (бар болған жағдайда).

III кезең-Қабылдау емтиханын тапсыру

Емтихан өткізу мерзімі

Емтихан уақыты

Апелляцияға өтініштерді қабылдау

Емтиханды өткізу орны

7.08.2023-9.08.2023

14.00-16.00

До 13.00 ч. следующего дня после объявления результатов

Ул. Бейбитшилик 49А

IV кезең – Университетке қабылдау

Университет студенттерінің қатарына оқуға түсушілерді ақылы негізде қабылдауды университеттің қабылдау комиссиясы күнтізбелік жылдың 10-25 тамызы аралығында қазақ, орыс немесе ағылшын тілдерінде оқыту үшін жүргізеді.

Оқуға қабылдау құжаттарының тізбесі

1) Университет Ректорының атына белгіленген нысан бойынша өтініш;

3) жеке басын куәландыратын құжат (түпнұсқасы және көшірмесі);

4) 3 x 4 см, өлшемдегі 6 фотосурет;

5) «Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 болып тіркелген) электрондық форматтағы 075/е нысаны бойынша Медициналық анықтама.

6) психометриялық емтиханнан өткені туралы ведомостан үзінді ("Мейірбике дело", "Кинезитерапия", "Эрготерапия", "Стоматология", "Медициналық-профилактикалық іс" білім беру бағдарламалары бойынша түсушілер үшін) (баспа түрінде);

7) Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі туралы құжаттары бар, біліктілігін растаған және мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар тұлғалар Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 35-бабында көзделген қосымша құжаттарды тапсырады;

8) ақылы негізінде білім беру қызметтерін көрсету туралы келсім шарт.