Академиялық ұтқырлық бағдарламалары

Эразмус+» бағдарламасы

Erasmus+ - ЕО қаражаты есебінен қаржыландырылатын академиялық ұтқырлық бағдарламасы.

ERASMUS-бұл сіздің түйіндемеңізге, кәсіби және академиялық тәжірибеңізге жағымды әсер ететін таңғажайып тәжірибе, бұл бүкіл әлем бойынша достар табу, жаңаларын үйрену немесе тіл білімін жетілдіру мүмкіндігі. Бұл бағдарлама көптеген студенттер үшін тәуелсіз өмірдегі маңызды қадам болды.

ERASMUS + Programme-бүкіл әлем бойынша студенттерді байланыстыратын Еуропалық Одақтың бірегей бағдарламасы.

КІМ ҚАТЫСА АЛАДЫ:

- мемлекеттік және кейбір коммерциялық жоғары оқу орындарының қатысушылары;

- 2-4 курс бакалавриат студенттері;

- 1-2 курс студенттері;

- магистранттар 1-2 курс;

- докторанттар-1-3 курс.

Қаржылық шарттар: бағдарлама қатысушыларына оқу ақысы, ұшу ақысы төленеді және толық грант алған жағдайда студент баратын елге байланысты 500 еуродан жоғары стипендия төленеді.

Қажетті құжаттар:

- төлқұжаттың көшірмесі;

- үш тілдегі транскрипт (қаз., орыс., ағылш.);

- IELTS сертификаты (өту балын қабылдаушы университет белгілейді) немесе тіл білімі туралы сертификат;

- түйіндеме;

- мотивациялық хат*.

Бағдарламаның іске қосылуы туралы барлық ақпарат, құжаттарды тапсыру мерзімдері, талаптар, құжаттардың өлшемдері Астана Медицина Университетінің сайтындағы" жаңалықтар " бөлімінде орналастырылады. Ақпарат конкурстың ашылуына сәйкес орналастырылады.

* Жоғары оқу орындары қосымша құжаттарды талап ете алады.

· Оқушылардың кері байланысы

· Кері байланыс

Кері байланыс үшін сізден сілтеме бойынша өтуіңізді сұраймыз https://forms.gle/n596G8zuasysQdJF6.

"MEVLANA"БАҒДАРЛАМАСЫ

Бағдарламаның мақсаты-түрік жоғары оқу орындары мен басқа елдердің жоғары оқу орындарының қызметкерлері мен студенттері арасында академиялық алмасу.

Мевлан бағдарламасы-Түркиядағы білім беру саласындағы негізгі бағдарламалардың бірі. Студенттер шетелде бір (минимум) немесе екі (максимум) семестрде оқи алады.

Оқытушылар шетелде бір аптадан (кем дегенде) үш айға дейін (максимум) дәріс оқи алады. Тиісінше, осы бағдарламаның арқасында студенттер мен оқытушылар шет елдің оқу тәжірибесін алып, білім деңгейін арттыра алады.

Мевланның айырбастау бағдарламасы бойынша стипендиялар:

* Студенттер айына 750 Түрік лирасының 70% алады;

* Қалған 30% - ы оқуды сәтті аяқтаған кезде студентке беріледі;

* Бір семестрде студент 4 айға ақша алады (3000 Түрік лирасы);

* Студенттер оқу ақысын төлемейді және қабылдаушы университеттің пайдасына қосымша шығындар алмайды, бірақ олар келген университеттегі оқу ақысын төлеуді жалғастырады (егер олар ақылы бөлімнің студенттері болса).

«АМУ-ға қош келдіңіз» бағдарламасы

«АМУ-ға қош келдіңіз» тіркеу үшін құжаттардың сканерленген нұсқасын алдын ала дайындау қажет:

1. ЖОО номинациялық хаты

2. Төлқұжат

3.Транскрипт

4. Білім алушының мамандығын көрсете отырып, университеттен анықтама

5. Білім алушының суреті

Ескерту:

* Серіктес ЖОО - лар Басқарма Төрағасы-Астана медицина университеті КЕАҚ ректоры Камалжан Талғатұлы Надыровтың атына жіберуші университетті, білім алушының аты-жөнін, мамандығын, курсын, факультетін, оқу кезеңін және алдын ала таңдалған кафедраны, сондай-ақ жоғарыда аталған барлық құжаттардың толық пакетін электрондық поштаға жіберуді талап етеді iro@amu.kz.

Астана медицина университеті КЕАҚ ұсынады:

- оқыту тегін негізде жүргізіледі;

- тегін негізде шетелдік студенттерге арналған университет жатақханасында тұру.

Құжаттарды тапсыруда проблемалар туындаған жағдайда білім алушылардан университетіміздің қызметкерлерімен байланысуды сұраймыз және біз құжаттарды тапсыруға көмектесеміз:

Салтанат Сапаргелдиевна Қасенова-халықаралық ынтымақтастық орталығының бас маманы junussova.s@amu.kz, сондай-ақ телефон арқылы / ватсап +7 708 954 8839.

Досмағанбет Мерей Қанатқызы-халықаралық ынтымақтастық орталығының жетекші маманы dosmaganbet.m@amu.kz сондай-ақ/ватсап +77007376037 телефоны бойынша.

Университет туралы толығырақ ақпаратты сайттан таба аласыз amu.edu.kz.