"Дәрігер жолы" атты Medtalks өтті

Шара Астана қаласы бойынша сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметпен бірлескен жоспар шеңберінде Спорт және жастар ісі орталығының басшысы Ш. А. Пулатов қолдауымен, KazMSA студенттік ұйымының бастамасымен өткізілді.

Бұл іс-шараның негізгі мақсаты кәсіби дәрігерлердің тәжірибесін АМУ студенттерімен бөлісу, оларды әсіресе тар мамандықтарға арнау және әрі қарай оқуға ынталандыру болды.

Іс-шараның қонақтары түрлі жұмыс тәжірибесі және қызмет салалары бар үш дәрігер болды:

1) Сагамбаева Айгерим Кабыдывахитовна - трансфузиолог-дәрігері, Astanadonor өкілі.

2) Эльза Махамбетова-мед докторы. ғылым, лор хирург, пластикалық хирург, директор @sezim_lor , Eafps, ISAPS, NSAPS мүшесі.

3) Зейнеғалиев Еламан Жеңісбекұлы - ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығының кардиохирург-резиденті.

KazMSA қатысушылары, Уристембек Махди және Шоманов Архат іс-шарада сөз сөйлеп, KazMSA ішінде бүкіл әлем бойынша елдерге білім беру және зерттеу алмасулары туралы тақырыпты қозғады.

Спикерлердің сөзінен кейін іс-шарада ашық микрофон өткізілді, оның барысында студенттер өздерін қызықтырған сұрақтар қойып, дәрігерлерден толық жауаптар алды.

Сөз сөйлеген докторларға KazMSA Жергілікті директоры Реботунов Чингистің қолынан алғыс хаттар табыс етілді.

Іс-шараны ұйымдастырушылар MedTalks-тегі белсенді студенттерге алғыс білдіріп, оларға оқу жылы жемісті болғанын тілейді.