Халықаралық морфологиялық олимпиадада 2 орын алған "Currenda" командасын құттықтаймыз!

С. Д. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ гистология кафедрасының 90 жылдығына арналған анатомия, гистология және патологиялық анатомия бойынша студенттерге арналған халықаралық морфологиялық олимпиада 2022 жылғы 29 қарашада 2-3 курс студенттері арасында өтті.

Олимпиадаға біздің университеттің намысын қорғаған "Currenda" командасын қоса алғанда 7 команда, сондай-ақ "РЕАВИЗ" Мәскеу медициналық университеті, Алматы қ.Қазақстан-Ресей медициналық университеті (ҚРМУ), Бішкек қ. Қырғыз-Ресей медициналық университеті, Санкт-Петербург мемлекеттік медицина университеті қатысты. академик И. П. Павлова, Қазақ ұлттық медицина университеті. С. Д. Асфендиярова, Новосібір мемлекеттік медицина университеті.

Команда құрамында келесі студенттер болды:

Нурай Ермекқызы бегаева, 246 топ, Жалпы медицина.

Төраға Максимов Расим Ренатович, 245 топ, Жалпы медицина.

Шыңғыскенова Динназ Қайратбекқызы, 249 топ, Жалпы медицина

Серікбай Зере Ералықызы, 212 топ, педиатрия.

Жауынбай Дильназ Айболатқызы, 252, Жалпы медицина.

Ткач Андрей Романович, 213 топ, педиатрия.

Төраға Райымқұлов Темірлан Қуатбекұлы-команда капитаны.

Сондай – ақ, студенттерді атап өткім келеді Бүркітов Айдос 355 ОМ, ол 1 - турда командаларды таныстыру үшін бейнероликке үлес қосты - "визит карточкасы" және фотооператор-Досбол Ерасыл,206 топ, педиатрия.

Команда жетекшілері-жас және өршіл оқытушылар Оралбекова Жазира Оралбекқызы және Серкеш ер Мұратұлы.

Олимпиада Достық және серпінді атмосферада, кері байланыс пен пікірталастармен өтті. Біздің студенттер анатомия, патологиялық анатомия және гистология бойынша терең білімдерін көрсете білді, креативті ойлау мен командада жұмыс істеу қабілетін көрсетті. Олимпиада қорытындысы бойынша біздің "Currenda" командасы Санкт-Петербург мемлекеттік медицина университетімен (аты аңызға айналған М.Г. привес кафедрасы) тең дәрежеде құрметті ІІ орынға ие болды. Студенттер жақсы нәтижелерге қол жеткізгеніне өте қуанышты болды, осылайша біздің елордалық университет тек республикада ғана емес, халықаралық деңгейде де үздіктердің бірі болып саналатынын дәлелдеді.

Олимпиада қатысушыларын, топ жетекшілерін және Адам анатомиясы кафедраларының профессор-оқытушылар құрамын құттықтаймыз. А. Б. Аубакирова, патологиялық анатомия және гистология.

Жаңа жетістіктерге жетуді жалғастыруды тілейміз!