Нагасаки университетінің биомедициналық ғылымдар Жоғары мектебінде (Жапония)магистратураға іріктеу жарияланды

ҚҰРМЕТТІ "ЖАЛПЫ МЕДИЦИНА" МАМАНДЫҒЫНЫҢ 5 ЖӘНЕ 7 КУРС БІЛІМ АЛУШЫЛАРЫ, СОНДАЙ-АҚ МАГИСТРАТУРАҒА ТҮСУГЕ НИЕТ БІЛДІРУШІЛЕР!

Нагасаки университетінің (Жапония) биомедициналық ғылымдар Жоғары мектебінде магистратурада оқуға "апаттар мен радиациялық әсерлер медицинасы"мамандануы бойынша Жапония Үкіметінің стипендиялық бағдарламасы аясында іріктеу жарияланды. Оқу кезеңі-2 жыл, оқудың басталуы-2023 жылғы қазан.

Магистратураға конкурсқа қатысуға үміткерлер өтінім құжаттары мен әңгімелесудің жалпы бағасы негізінде ЖОО ішілік іріктеуден өтуі тиіс, одан кейін тестілеу мен әңгімелесуден өту жолымен жапондық халықаралық ынтымақтастық агенттігі (JICA) іріктеу жүргізетін болады.

Бағдарламаның шарты:

Барлық шығындарды Жапония Халықаралық ынтымақтастық агенттігі (JICA) жабады – соның ішінде оқу, тұру, стипендия, виза шығындары және билеттер. Жапонияның халықаралық ынтымақтастық агенттігі (JICA) Жапония Үкіметі жапондық ресми дамуға көмек көрсетудің атқарушы тармағы ретінде толығымен қаржыландыратын екіжақты даму агенттігі болып табылады.

КОНКУРСҚА ҚАТЫСУ ҮШІН ҚОЙЫЛАТЫН ТАЛАПТАР:

1.академиялық қарыздың болмауы;

2.тәртіптік жазаның болмауы;

3.GPA-3.2 (транскрипт бойынша)

4.халықаралық және республикалық олимпиадаларда/конференцияларда жүлделі орындардың болуы (жақсырақ);

5. шет тілін меңгеру B2 (upper-intermediate) деңгейінен төмен емес, бұл жарамды халықаралық сертификаттардың (IELTS, TOEFL) немесе білім беру ұйымы берген шет тілін меңгеру деңгейінің сертификатының/куәлігінің болуымен расталады.

Жоғарыда аталған сертификаттар болмаған жағдайда транскриптте Кәсіби шет тілі үшін 3,0-ден төмен емес баға қарауға жіберіледі.

6. Үміткерлер оқуға түспеуі керек, сонымен қатар басқа бағдарлама бойынша оқуды жоспарлауы керек.

Конкурсқа қатысу үшін құжаттар:

1. Ағылшын тіліндегі CV.яз / түйіндеме

2. Мотивациялық хат / мотивациялық хат

3. Recommendation letter / ұсыныс хат

4. Photo 3*4

5. Vaccination

6. Passport

7. Бакалавриат дипломына қосымша

8. Толтырылған сауалнама. Сауалнаманы мына сілтеме бойынша толтырыңыз және жіберіңіз: https://forms.gle/p8QaVBHvNWsKA8Cq8

Барлық құжаттар ағылшын тілінде ұсынылуы керек.

Құжаттарды 2023 жылғы 20 қаңтардан кешіктірмей (12.30 дейін) электрондық мекенжайға жіберуді сұраймыз – iro@amu.kz

Барлық сұрақтар бойынша халықаралық ынтымақтастық Орталығына хабарласуыңызды сұраймыз.

Тел.: 539442-Доскелдинова Әсем Нұрланқызы

Университет сайты: http://www.mdp.nagasaki-u.ac.jp/eng/

Бағдарламаның қысқаша мазмұны

"Сәулеленудің II медициналық салдары"

Бұл курста студенттер Жапонияның алған білімі негізінде радиацияның адам ағзасына жедел және созылмалы әсерін зерттейді.

"Радиациялық қорғаныс II"

Радиологиялық қорғаныс жүйесінің ғылыми және этикалық негіздерін және оның негізгі принциптерін Жапонияның алған білімі негізінде қолданыстағы, жоспарланған және апаттық сәулелену жағдайларында жүзеге асыруды зерттеу.

"Радиациялық жедел медицина II"

Бұл курс студенттерге Жапонияның тәжірибесіне негізделген "радиациядан қорғау", "ластанудың таралуын болдырмау" және "радиацияның денсаулыққа әсері" ұғымдарына қажетті білім мен шолуды ұсынады.

"Жетілдірілген жедел медициналық көмек II"

Бұл курста жапондық жедел медициналық көмек егжей-тегжейлі зерттеледі және қолданылады.

"Тәуекелдерді ақпараттандыру және басқару бойынша кеңейтілген оқыту"