АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

«Астана медицина университеті» КеАҚ Қазақстан Республикасының медициналық жоғары оқу орындарының және медицина факультеттерінің студенттерін, интерндерін, резиденттерін, магистранттарын, докторанттарын, жас ғалымдарын 2023 жылғы 15 наурызда Астана қ. өтетін «Терінің созылмалы қабыну процестері. Пәнаралық мәселелер» II-ші ЖОО-аралық ғылыми-тәжірибелік конференциясында қатысуға шақырады.

Конференция бағдарламасында пленарлық отырыс және секциялық жұмыс, тақырыптық талқылаулар өткізу қарастырылған. Конференцияның қорытындысы бойынша конференция материалдарының жинағын шығару жоспарлануда.

КОНФЕРЕНЦИЯНЫҢ МАҚСАТЫ

Қазақстан Республикасының медициналық жоғары оқу орындары мен медицина факультеттері студенттерінің іргелі клиникалық пәндер бойынша оқу, танымдық және ғылыми-зерттеу қызметін ынталандыру, шығармашылық қабілеттерін ашу және терапияның, дерматология және аллергология қиылысындағы мәселелер бойынша практикалық тәжірибе алмасу үшін диалог алаңын құру.

Тіркеу сілтемесі: https://forms.gle/wbEFTzAuvXc69SVL8

Күні: 15 наурыз 2023 жыл

Уақыты: 09:00 – 18:00 с (08:00 – 08:45– конференцияға қатысушыларды тіркеу)

Өтетін орны: Қазақстан Республикасы, Астана қ., «Астана медицина университеті» КеАҚ

Конференцияға қатысу тәртібі:

• ауызша баяндамамен спикер ретінде (бетпе-бет режимінде) конференцияға қатысу;

• конференцияға тыңдаушы ретінде қатысу (бетпе-бет режимінде және онлайн бейнеконференцияда)

Конференцияға спикер, ғылыми басылымның авторы немесе тыңдаушы ретінде қатысу үшін тіркеліп, тезис немесе баяндаманы жүктеп салу қажет.

Конференция соңында тіркелген қатысушыларға электронды қатысу сертификаты беріледі.

Жарияланымдарды және қатысуға өтінімдерді қабылдау: 2023 жылғы 15 ақпанына дейін No 1 қосымшаға сәйкес. Конференцияны өткізу тәртібі туралы толық ақпарат конференция бағдарламасында көрсетіледі.

№1 Қосымша

КОНФЕРЕНЦИЯҒА ҚАТЫСУ ТӘРТІБІ

Конференцияға қатысу үшін 2023 ж. 15.02.-ға дейін анкетаны толтырып, тезисті тіркеңіз: https://forms.gle/wbEFTzAuvXc69SVL8

2023 жылдың 15 ақпанынан кейін жіберілген тезистер Ұйымдастыру комитетімен қабылданбайды.

Конференция материалдары электронды түрде жарияланады. Конференцияның ұйымдастыру комитеті конференция тақырыбына сәйкес келмейтін немесе белгіленген талаптарды бұза отырып әзірленген материалдарды редакциялау немесе қабылдамау құқығын өзіне қалдырады. Ұйымдастыру комитеті презентация ауызша болатынын немесе тек электронды жиынтық жинақта жарияланатынын шешуге құқылы.

Конференцияға тыңдаушы ретінде қатысу үшін сілтеме арқылы 2023ж. 01 наурызына дейін тіркелу қажет: https://forms.gle/wbEFTzAuvXc69SVL8

ТЕЗИСТЕРГЕ ҚОЙЫЛАТЫН ТАЛАПТАР

1.         Салыстырып тексерілген тезистер қазақ, орыс немесе ағылшын тілдерінде стилистикалық және орфографиялық түрде ұсынылады.

2.         Мәтін MS Word бағдарламасында терілуі керек

- қаріп: Times New Roman (12 түйреуіш)

- жоларалық интервал-қарапайым

- өрістер: парақтың сол және оң жағынан 2,0 см, жоғарыдан және төменнен 1,5 см (А4 парақ форматы)

- тақырыпты, автор туралы мәліметтерді (аты-жөні, жұмыс орны), пайдаланылған әдебиеттер тізімін есептемегенде, сөздер саны 300-ден кем емес

Тақырып келесідей ресімделеді:

1.         бірінші жол-аты-жөні, тегі (АИ), автор (лар) қалың қаріппен

2.         екінші жол - жұмыстың атауы бас әріптермен қалың қаріппен қысқартусыз үш жолдан аспайды

3.         үшінші жол-білім деңгейі, оқу курсы, мамандығы

4.         төртінші жол-ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы, ғылыми жетекшінің аты-жөні

5.         бесінші жол-мекеменің толық атауы, қала, ел қалың шрифтпен.

Қысқартылуларға жол берілмейді. Алғашқы үш жолды парақтың ортасына туралау. Әрі қарай, бос орыннан кейін тезис мәтіні. Тезис мәтінін ені бойынша туралау. "Қызыл" жолдың шегінісі 1 см. талаптарға сәйкес келмейтін тезистер түзету үшін қайтарылады

Өтінім тезистер үшін ұсынылатын құрылым міндетті түрде көрсетілген тезис түрінде ұсынылуы керек:

1) кіріспе, онда сіз өзіңіздің жұмысыңыздың мақсатын көрсетесіз

2) сіздің тақырыбыңыз толығырақ сипатталған негізгі бөлім

3) талқылау, оның барысында сіз негізгі нәтижелерді қорытындылайсыз және өз ұсыныстарыңызды ұсынасыз

4) қорытынды