Ресейлік ғалым О. А. Пустотинаның семинары өтеді

8 ақпанда МУА-да ресейлік ғалым О. А. Пустотинаның семинары өтеді

Аталған семинарды Астана Медицина Университеті Қазақстандағы Россотрудничество өкілдігімен бірлесіп ұйымдастырады.

О. А. Пустотина Ф. и. Иноземцев атындағы медициналық білім академиясының репродуктивті медицина курсы бар Акушерлік және гинекология кафедрасының профессоры, медицина ғылымдарының докторы, "Сараптама" ғылыми-білім беру жобасының жетекшісі.

Ол дәрігерлердің қосымша біліктілігін арттыру бағдарламасын ұсынады, "Экспертология" ғылыми білім беру жобасы туралы әңгімелейді және "Емшек сүтімен емізу" атты жаңа оқулықты ұсынады.

О. А. Пустотин гинекология және акушерлік бағытымен айналысатын дәрігерлер мен студенттердің сұрақтарына жауап береді.

Басталуы: сағат 15: 00-де

Мекен-жайы: Астана қ., Бейбітшілік көшесі 49/А, МУА бас ғимараты, акт залы 1 қабат.