Кемерово мемлекеттік медицина университетінің профессоры В. П. Вавилованың АстМУ-ға сапары

Халықаралық ынтымақтастық – Астана медицина университетінің басым бағыттарының бірі болып табылады.

Жақында Халықаралық ынтымақтастық аясында Кемерово мемлекеттік медицина университетінің профессоры Вавилова Вера Петровна АстМУ-ға келді.

Сапар барысында профессор В. П. Вавилова клиникалық қызмет жөніндегі проректор М.А. Газалиевамен және тиісті құрылымдық бөлімшелердің басшыларымен кездесті.

Сапардың мақсаты университеттің білім беру технологиялары бойынша, оқу, ғылыми, әдістемелік қызметті ұйымдастыру бойынша озық тәжірибелермен таныстыру, сондай-ақ ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қою болды.

Сонымен қатар профессор "Ұзаққа созылған бактериялық бронхит. Дифференциалды диагностика" студенттерге, интерндерге, резиденттерге арналған.

Сапар барысында В.Вавилова Астана қаласындағы балалар ауруханаларының жұмысымен танысып, аурухана дәрігерлері үшін "ЖРВИ - дің жиі кездесетін асқынуларын емдеу мүмкіндігі. Он төрт мүшелі макролидтердің рөлі" тақырыбына дәріс оқыды.