Құрметті әріптестер,

HR басқармасы, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Персоналды басқару департаментінің ұйымдастыруымен өткізілетін, аймақтық конкурс туралы жариялайды. Конкурс «Мамандығы бойынша үздік» атағын беру қағидаларына (Министрліктің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 44 бұйрығы) сәйкес өткізіледі.

Номинациялар:

1. Медицина университетінің үздік оқытушысы.

2. Денсаулық сақтау саласындағы үздік ғалым.

Құжаттарды қабылдау:

- Тапсыру мерзімі: 2024 жылдың 4 қазанына дейін.

- Құжаттарды тапсыру мекенжайы: Абай даңғылы, 47, 6-қабат, 623-кабинет, Кадрлар бөлімі.

Қатысу шарттары:

- Қатысушылар 7 жылдан кем емес үздіксіз жұмыс өтілі бар оқытушы немесе ғылыми қызметкер болуы керек (толық емес жұмыс күнімен жұмыс істейтіндерді қоспағанда).

Қажетті құжаттар:

1. Конкурсқа қатысуға өтінім (1-қосымша).

2. Қатысушының портфолиосы (2-қосымша).

3. Сапалық және сандық көрсеткіштерге сәйкес ақпарат (5, 7-қосымшалар).

Құжаттар мемлекеттік немесе орыс тілдерінде электронды түрде де, қағаз жеткізгіште де, бір папкаға салынып берілуі тиіс.

Маңызды:

Назар аударыңыз: 2024 жылдың 4 қазанынан кейін ұсынылған құжаттар қарауға қабылданбайды.

Ыңғайлы болу үшін хабарландыруға Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 44 бұйрығымен бекітілген «Мамандығы бойынша үздік» атағын беру қағидалары, сондай-ақ 1 және 2 қосымшалар қоса беріледі.

Құрметпен,

HR басқармасы!