Құрметті мүдделі тараптар (білім алушылар, оқытушы-профессорлар құрамы, әкімшілік-басқарушы, оқу процесіне көмекші қызметкерлер)!

Жоғары білімнің еуропалық кеңістігінде сапаны қамтамасыз ету стандарттары мен нұсқаулығына (ESG) және Қазақстан Республикасының жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатына сәйкес жоғары білім беру сапасын қамтамасыз етудің халықаралық тәсілдеріне сәйкес әзірленген «Астана медицина университеті» КеАҚ ішкі сапаны қамтамасыз ету жүйесі» Университет Стандартының жобасын талқылауға қатысуға шақырамыз.

Ұсыныстарыңыз бен тілектеріңізді 2022 жылдың 28 қаңтарына дейін omk@amu.kz электрондық поштасына аты-жөніңізді және байланыс мәліметтеріңізді толық көрсете отырып жіберуіңізді сұраймыз.