Пенсильвания Университетінің докторы Суяш Мохан Астана медицина университетінің студент жастарымен кездесті

Бүгін АстМУ-да студент жастар медицина ғылымдарының докторы Суяш Моханмен кездесті.

Суяш Мохан – АҚШ-тың Пенсильвания Университеті нейрорадиология клиникалық зерттеулер бөлімінің директоры және сол университеттің Перелман Медициналық мектебінің радиология бөлімінің бастығы.

Доктор Мохан – үздік ұстаз, ол 2013 жылы Уоллес Т.Миллер сыйлығын иеленсе, 2015 жылы Пенсильвания университетінде «Оқытушылық шеберлік  үшін " оқу саласындағы сыйлыққа ие болды. Суяш Мохан және басқа да көптеген марапаттар мен құрметті атақтардың иегері.

Доктор Моханның ғылымдағы, оқытушылық қызметтегі жетістіктері біздің студенттеріміз үшін өз кәсібінде үлкен биіктерге жетуге және дамуға үлкен стимул болады деп есептейміз.

Астана медицина университеті халықаралық қызметті белсенді дамытуда және осындай деңгейдегі ғалымдардың келуі ЖОО-ның  ғылымды дамытуға және денсаулық сақтау саласындағы білім беру процесін жетілдіруге дайын екенімізді тағы да растайды.

Доктор Мохан – үздік ұстаз, ол 2013 жылы Уоллес Т.Миллер сыйлығын иеленсе, 2015 жылы Пенсильвания университетінде «Оқытушылық шеберлік үшін " оқу саласындағы сыйлыққа ие болды. Суяш Мохан және басқа да көптеген марапаттар мен құрметті атақтардың иегері.

Астана медицина университеті халықаралық қызметті белсенді дамытуда және осындай деңгейдегі ғалымдардың келуі ЖОО-ның ғылымды дамытуға және денсаулық сақтау саласындағы білім беру процесін жетілдіруге дайын екенімізді тағы да растайды.