Ресей анестезиологтары мен реаниматологтары федерациясының президенті, профессор К. М. Лебединскийдің қатысуымен Еуропалық анестезиологтар мектебі СЕЕА шеңберіндегі халықаралық форум

20-21 сәуірде «Астана медицина университеті» КЕАҚ №1 анестезиология және реанимация кафедрасында CEEA халықаралық анестезиологтар мектебі аясында халықаралық қатысумен форум өтті. Шараны No1 анестезиология және реанимация кафедрасы ұйымдастырды.

Форумда ашылу сөзімен Солтүстік-Батыс мемлекеттік медицина университетінің В.Л.Ваневский атындағы анестезиология және реаниматология кафедрасының меңгерушісі, профессор Константин Михайлович Лебединский сөз сөйледі. Осы саладағы құнды білімі мен тәжірибесімен бөліскен Федералдық ғылыми клиникалық реаниматология және реабилитация орталығының бас ғылыми қызметкері, Бүкілресейлік «Анестезиологтар және реаниматологтар федерациясы» (ФАР) қоғамдық ұйымының президенті И.И.Мечникова (Санкт-Петербург қ.) анестезиология. Форумға қатысушылар әртүрлі елдердің жетекші сарапшыларының қатысуымен медицинаның өзекті мәселелері мен тенденцияларын талқылауға мүмкіндік алды.

Барлық қатысушылар мен ұйымдастырушыларға форумды сәтті өткізгені және медицина ғылымының дамуына қосқан үлесі үшін алғыс айтамыз!».