ЧОН ЧАН УКТЫҢ ВИЗИТИНГ-МАМАН БАҒДАРЛАМАСЫ

2024 жылғы 10-14 маусым аралығында "Астана медицина университеті" КеАҚ шетелдік маман, ақпараттық қызметтің басшысы, урология бөлімінің қауымдастырылған профессоры, Сеул ұлттық университетінің ауруханасы, Сеул ұлттық университетінің медицина колледжі Чон Чан Укты шақырады.

Профессор Чон Чан Ук Оңтүстік Кореяның беделді урологтарының бірі және урология саласында айтарлықтай тәжірибесі бар. Оның 30 (Scopus) және 31 (Web of Science) Хирш индексі бар, бұл оның ғылыми қоғамдастықтағы белсенділігі мен маңыздылығын көрсетеді. Оның қатысуы мен тәжірибе алмасуы қатысушылардың ғылыми және ғылыми дағдыларын дамытуға ықпал етеді. Ол сонымен қатар Korean Medical Association, American Ecological Association және European of Ecology қауымдастығының мүшесі.

Профессор Чон өткізетін шеберханалар мен семинарлар студенттерге, интерндерге, резиденттерге және уролог дәрігерлерге минималды инвазивті урология бойынша білімдері мен дағдыларын кеңейтуге мүмкіндік береді. Бұл көрсетілетін медициналық көмектің сапасын арттыруға және мамандарды даярлауға көмектеседі. "Минималды инвазивті урология апталығы"деп аталатын дәрістер циклі.

Іс-шараға біздің университеттің білім алушылары ғана емес, сонымен қатар профессор-оқытушылар құрамы да қатыса алады.

Қатысу үшін тіркеу формасын 2024 жылдың 28 мамырға дейін (қоса алғанда) толтыру қажет.

Тіркелу сілтемесі:

КӨРСЕТІЛГЕН КҮННЕН КЕЙІН БЕРІЛГЕН ӨТІНІМДЕР ҚАБЫЛДАНБАЙДЫ.

Офлайн оқыту форматы, күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін қатысу қажет.

СЕРТИФИКАТТАР ТІРКЕУ НЫСАНЫ МЕН КЕЛУ ПАРАҒЫНА СӘЙКЕС БЕРІЛЕДІ.

Оқыту тілі – ағылшын тілінде

Барлық сұрақтар бойынша 53-94-72 нөміріне хабарласуыңызды сұраймыз,

Мерей Қанатқызы Халықаралық ынтымақтастық орталығы

Өтетін орны: Астана қаласы, Қошқарбаева 66, жертөле қабаты, урология және андрология кафедрасы.