Стоматология мектебінің студенттерінде «Бүгінгі эндодонтия» тақырыбына мотивациялық кәсіби дәріс өтті

Аталған дәрісті эндодонтия, реставрация және микроскопиялық стоматология саласындағы жетекші стоматолог-маман, Ruaz Dent стоматологиялық емханасының бас дәрігері Барышева Амина оқыды.

Интерактивті және қызықты форматта өткен дәріс барысында болашақ тіс дәрігерінің алдында тұрған келесі проблемалық мәселелер көтерілді: тістердің анатомиясы мен топографиясының ерекшеліктері, «Кілем жолының» қалыптасуы, органикалық және бейорганикалық қалдықтарды химиялық еріту есебінен түбір өзектерін тазарту, сондай-ақ оларды сұйық ағынмен механикалық жуу, сапалы обтурация, эндодонт дәрігерінің көзімен 3D кескіндерді оқу.

Кездесу соңында ең қызықты сұрақтар мен жауаптар үшін лектор R.O.C.S. компаниясынан сыйлықтар табыс етті.