ГРЖИБОВСКИЙ АНДРЕЙ МИЧИСЛАВОВИЧТІН САПАР-ПРОФЕССОР БАҒДАРЛАМАСЫ

2024 жылғы 15-19 сәуір аралығында "Астана медицина университеті" КЕАҚ шетелдік маман, ДДҰ сарапшы-талдаушысы, PhD докторанттарын қорғаған шетелдік ғылыми кеңесші, профессор Гржибовский Андрей Мичиславовичті шақырады.

Профессордың 2024 жылға жоспарланған сапары профессор А. М. Гржибовский "Астана медицина университеті" КеАҚ магистранттары, докторанттары, профессор-оқытушылар құрамы үшін статистикалық талдау әдістері саласындағы өзекті ғылыми бағыттар бойынша мастер-класстар өткізуге шақырылады

Іс-шараға біздің университеттің білім алушылары (магистранттар, докторанттар) және профессор-оқытушылар құрамы қатыса алады.

Қатысушылар саны 30 адам, әр кафедрадан 1 қатысушы. Әр қатысушыда жұмыс істеу үшін ноутбук болуы керек.

Қатысу үшін тіркеу формасын 2024 жылдың 2 сәуіріне дейін (қоса алғанда) толтыру қажет.

Тіркелу сілтемесі:

КӨРСЕТІЛГЕН КҮННЕН КЕЙІН БЕРІЛГЕН ӨТІНІМДЕР ҚАБЫЛДАНБАЙДЫ.

Офлайн оқыту форматы, күн сайын сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін қатысу және қатысу қажет.

СЕРТИФИКАТТАР ТІРКЕУ НЫСАНЫ МЕН КЕЛУ ПАРАҒЫНА СӘЙКЕС БЕРІЛЕДІ.

Оқыту тілі – орыс тілінде

Барлық сұрақтар бойынша 53-94-42 нөміріне хабарласуыңызды сұраймыз,