ВАЙНСОН АДОЛЬФ АДОЛЬФОВИЧТІҢ ВИЗИТИНГ-ПРОФЕССОР БАҒДАРЛАМАСЫ

2024 жылғы 15-19 сәуір аралығында "Астана медицина университеті" КеАҚ шетелдік маман ретінде шетелдік маман, биология ғылымдарының докторы, профессор, Ресей Денсаулық сақтау министрлігінің "Н.Н. Блохин атындағы онкология ҒМО" ФМБУ клиникалық және эксперименттік радиология ғылыми-зерттеу институтының бас ғылыми кеңесшісі Вайнсон Адольф Адольфовичті шақырады.

2024 жылға арналған радиобология бойынша маманның жоспарланған сапары біздің мамандарға, докторанттарға, бейіндік мамандық бойынша резиденттерге жас ғалымдар, магистранттар, докторанттар үшін радиобиология және радиациялық қауіпсіздік саласындағы өзекті ғылыми бағыттарды игеруге Астана қаласының медициналық мекемелерінің резиденттеріне, профессор-оқытушылар құрамына, практикалық дәрігерлері мен медициналық физиктеріне дәріс оқуға мүмкіндік береді.

Іс-шараға біздің университеттің білім алушылары (резиденттер, магистранттар, докторанттар) және профессор-оқытушылар құрамы қатыса алады.

Қатысу үшін тіркеу формасын 2024 жылдың 2 сәуіріне дейін (қоса алғанда) толтыру қажет.

Тіркелу сілтемесі:

КӨРСЕТІЛГЕН КҮННЕН КЕЙІН БЕРІЛГЕН ӨТІНІМДЕР ҚАБЫЛДАНБАЙДЫ.

Офлайн оқыту форматы, күн сайын сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін қатысу және қатысу қажет.

СЕРТИФИКАТТАР ТІРКЕУ НЫСАНЫ МЕН КЕЛУ ПАРАҒЫНА СӘЙКЕС БЕРІЛЕДІ.

Оқыту тілі – орыс тілінде

Барлық сұрақтар бойынша 53-94-42 нөміріне хабарласуыңызды сұраймыз,

Мерей Қанатқызы Халықаралық ынтымақтастық орталығы

Өтетін орны: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі 49а, коворкинг.