Литва ұлттық стипендиялық бағдарламасы шеңберінде Литваға 1 семестрге қысқа мерзімді оқуға "Жалпы медицина", "Фармация", "Мейіргер ісі", "Қоғамдық денсаулық және менеджмент" бағдарламасы бойынша 3 курс білім алушыларына Конкурс жарияланады

Литва денсаулық ғылымдары университеті

Бакалавриат:

Жалпы Медицина (Қазіргі 3 курс студенттері үшін), Фармация (Қазіргі 3 курс студенттері үшін) және мейірбике дело (Қазіргі 3 курс студенттері үшін), қоғамдық денсаулық және менеджмент (Қазіргі 3 курс студенттері үшін)

Қатысу үшін біліктілік талаптары мен құжаттары

1. Тек Қазақстан Республикасының азаматтары қатыса алады

2. Жарамды Сертификат B2 деңгейі / IELTS 6.5

3. академиялық қарыздың болмауы;

4. тәртіптік жазаның болмауы;

5. GPA орташа-3,2-ден;

6. CV / түйіндеме

7. Мотивациялық хат

8. Ұсыныс хат

9. Фото 3*4, 1 дана.

10. Шетелдік паспорт (көшірмесі)

11. Барлық оқу жылдарындағы Транскрипт

12. Конкурстан кейін үміткер Литва жоғары оқу орнынан ресми оқуға түсуге рұқсат (шартты келісім) алуы керек.

Қажетті құжаттар тек ағылшын тілінде толтырылуы керек

Қаржылық ережелер

• Қысқа мерзімді оқуға мақұлданған үміткерлер ай сайын 550 еуро көлемінде стипендия алады.

* Үміткерге бөлінген жалпы соманың нақты сомасы қысқа мерзімді оқу күндерінің санына қарай есептеледі, сондықтан ай сайынғы стипендияда аздаған өзгерістер болуы мүмкін.

* Оқу ақысын Литва Республикасы жабады және тікелей Литва жоғары оқу орнына аударылады. Оқу ақысының максималды мөлшері Литва Республикасының Білім, ғылым және спорт министрі бекіткен стандартты оқу бағаларымен анықталады.

* Студенттік одақ жарнасы, кітапханаға мүшелік жарна және т.б. сияқты кез келген басқа төлемдерді стипендиат төлеуі керек.

* Жол жүру шығындары (екі жаққа да әуе қатынасын МУА КЕАҚ төлейді), тұру және тамақтану стипендиатпен жабылады.

Байқау 2 кезеңде өтеді:

1 кезең – МУА КЕАҚ-да іріктеу конкурсы

2 кезең – Литва Республикасының грант бағдарламасындағы іріктеу конкурсы

КОНКУРСҚА ҚАТЫСУҒА ӨТІНІМДЕР ҚАБЫЛДАНАДЫ

Халықаралық ынтымақтастық орталығында

Құжаттарды тапсыру мерзімі 15.03.2024-27.03.2024.

Халықаралық ынтымақтастық орталығы

49 А корпус, 208 кабинет

Құжаттарды қағаз түрде қабылдау және кеңес беру:

16:00-ден 17:30-ға дейін

Конкурсты өткізу күні: 2024 жылғы 29 наурыз 14: 00, 401 кабинет

Литвада онлайн өтініш берудің соңғы мерзімі-2024 жылдың 15 сәуірі. Онлайн өтінімдер жүйесі 16:00:00-де жабылады. Вильнюс еуропалық уақыты, 15 сәуір 2024 ж.

Үміткерлер іріктеу нәтижелері туралы 2024 жылғы 1 шілдеден кешіктірмей онлайн-өтінімдер жүйесі арқылы хабардар етіледі.