СІБІР МЕМЛЕКЕТТІК МЕДИЦИНА УНИВЕРСИТЕТІНДЕ (РЕСЕЙ, ТОМСК Қ.) АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫ ШЕҢБЕРІНДЕ ИНТЕРНАТУРАДАН ӨТУГЕ КОНКУРС

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Сібір мемлекеттік медицина университетінде 2-4 апта мерзімге келесі тақырыптар бойынша тағылымдамадан өту үшін МАГИСТРАНТТАР үшін конкурс жарияланады:

1. Көздің қасаң қабығының қабыну және дистрофиялық ауруларын емдеудің жасушалық технологиялары.

2. Лабораториялық диагностикадағы сұйық биопсияның әдістері.

3. Қан тамырларының жиырылу қасиеттерін зерттеу технологиялары.

4. Кардиологиядағы шұғыл жағдайлар.

5. Фокусталған эхокардиография.

*Жартылай қаржыландыру (ұшу билеті университет есебінен, оқу ақысы – тегін, жатақханада тұру тегін, тамақтану – студент есебінен)

БАЙҚАУҒА ҚАТЫСУ ҮШІН ТАЛАПТАР:

1. Мәлімдеме

2. GPA – 2,67

3. Бакалавриат, интернатура және магистратура бағдарламалары үшін транскрипт

4. Түйіндеме

5. Сіздің қолтаңбаңызбен уәждеме хат

6. Ұсыныс беруші қол қойған ұсыныс хат

8. Фотосурет 3*4

9. Жүлделер болған жағдайда республикалық және халықаралық дәрежедегі сертификаттар мен дипломдардың көшірмелері

10. 2 компонентті вакцинация

11. Ауызша сұхбат

КОНКУРСҚА ҚАТЫСУ ҮШІН ӨТІНІМДЕР халықаралық ынтымақтастық орталығында қабылдайды.

Құжаттарды қабылдау мерзімі 15.04.2024 - 22.04.2024

Ұйымдастырушы: Халықаралық ынтымақтастық орталығы, 49 а корпус, 208 кабинет

Конкурстың өтетін күні: кейінірек хабарланады.