«Астана медицина университеті» КеАҚ-та сыбайлас жемқорлық тәуекелдерінің ішкі талдау нәтижелерін көпшілік алдында талқылаудың басталуы туралы хабарландыру

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Орталық аппаратында, ведомстволық ұйымдарында 2024 жылғы 20 ақпанда №181 болып бекітілген сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау (СЖТІТ) жүргізу кестесіне сәйкес, ағымдағы жылдың 1 сәуірінен бастап «Астана медицина университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының (бұдан әрі – «АсМУ» КеАҚ) қызметіне СЖТІТ жүргізіледі.

«АсМУ» КеАҚ Басқарма төрағасы-Ректоры бекіткен 20.03.2024 ж. №268-н/қ бұйрығының 2-қосымшасының 4-тармағына сәйкес «АсМУ» КеАҚ қызметінде СЖТІТ нәтижелерін жария талқылауды хабарлау жоспарланған.

Осыған байланысты барлық мүдделі тұлғалардан СЖТІТ нәтижелерін талқылауға қатысуын сұраймыз.

Университет қызметінде сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне жүргізіліп жатқан ішкі талдауға қатысты сұрақтар бойынша +7 (7172) 53-94-47, ішкі 225 телефоны бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз («Астана медицина университеті» КеАҚ комплаенс офицері).