Жыл сайын "Астана медицина университеті" КЕАҚ-да және онкология кафедрасында оқу жылына арналған тәрбие жұмысының кең жоспары іске асырылады

Жыл сайын КеАҚ «Астана медицина университеті» және онкология кафедрасында оқу жылына арналған тәрбие жұмысының ауқымды жоспарлары құрылады, осыған сәйкес, медицина ғылымдарының докторы, профессор, онкология кафедрасының  меңгерушісі А.К.Макишевтің жетекшілігімен кафедра ассистенттері мен резиденттері мектеп оқушыларымен сауықтыру жұмыстары, сонымен қатар мектеп бітірушілермен кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізіп отырады.

2024 жылдың 29 наурызында онкология кафедрасының ұйымдастыруымен Қадыр Мырза Әли атындағы Бином мектебінің оқытушылары мен оқушылары үшін тері ісігінің, тері меланомасының алдын алу профилактикалық тақырыбы бойынша дәріс өткізілді, дәріскер онкология кафедрасының ассистенті Н.М.Джантемирова болды.

2024 жылдың 2 сәуірінде Еуразия гуманитарлық институтында «Онкологиялық аурулардың алдын алу» тақырыбында студенттерге мотивациялық-профилактикалық дәріс оқылды, 2 курс студенттерінен 54 студент қатысты. Онкология кафедрасының ассистенттері Куканова А.М., Молдантаева А.К. және 1 курс резиденті Ибраева Т.М.

10 сәуірдің 2024 жылы Астана қаласы әкімдігінің «№28 мектеп-лицейінің» оқушыларына 10-сынып оқушылары арасында қатерлі ісік ауруларының алдын алу тақырыбында мотивациялық профилактикалық дәріс оқылды. Дәріскер: Куканова А.М., Зырянов М.М. Кездесу онкология бөлімшесінің ассистенті мен резидентінің және мектеп оқушыларының белсенді қатысуымен интерактивті форматта ұйымдастырылды. Резидент дәрігер Зырянов М.М. қызығушылық танытқан студенттердің сұрақтарына жауап беріп, оң пікірлерін білдірді. Тәрбие ісі жөніндегі бас оқытушы Кононенко Г.В. іс-шаралардың маңыздылығы мен қажеттілігін атап өтті.

11 сәуірдің 2024 жылы онкология кафедрасының ассистенті Ахмедин Д.Н. және онкология кафедрасыныңрезиденті Хасенбабина К.К қатысуымен Астана қаласы әкімдігінің №94 орта мектебінің түлектерімен кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізілді..
Кездесу барысында мектеп оқушылары КЕАҚ «АМУ» оқуға түсу, дайындықтың егжей-тегжейлері туралы көптеген сұрақтар қойып, онкология кафедрасының оқытушыларының тілектері мен ұсыныстарын тыңдады.

Соңында түлектерге университет туралы ақпарат жазылған буклеттер табыс етіліп, онкология кафедрасының оқытушылары ҰБТ-ны сәтті тапсыруларына тілектестіктерін білдірді.