Жобаны жүзеге асыру бойынша бірлескен іс-шараларға серіктес таңдау бойынша конкурс

«Астана медицина университеті» КеАҚ Қоғам Басқармасының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 100 шешімімен бекітілген жобаларды іске асыру бойынша бірлескен іс-шараларды өткізу қағидаларына сәйкес «ҚҰА үздіксіз білім беру институты» жобасын іске асыру бойынша бірлескен іс-шараларға серіктес таңдау бойынша конкурс жариялайды. 2023 жылғы 25 тамыз No 24 (бұдан әрі – Қағида).

1. Жоба атауы:

«МУА үздіксіз білім беру институты»

2. Өтінімдерді қабылдаудың соңғы мерзімінің күні мен уақыты:

Конкурсқа қатысуға өтінімдерді әлеуетті серіктестер немесе олардың мүдделерін білдіретін уәкілетті тұлғалар конкурсқа қатысуға өтінімді сенімхат негізінде, жабық конвертте «14» сағат «00» минутқа дейін береді. жергілікті уақыт бойынша 2024 жылғы 30 сәуірде мына мекенжай бойынша: Астана қ., Абай даңғылы, 47, 6-қабат, 604-кабинет, тел. +7 (7172) 57 78 96 (ішкі 254), +7 7013355535.

3. Конкурсқа қатысуға өтінім

Әлеуетті серіктестің өтінімі жоғарыда көрсетілген өтінімдерді беру мерзімі аяқталғанға дейін Қоғамның мекенжайына жабық конвертте беріледі. Толық ұсынылмаған және талаптарға сәйкес келмейтін, жалған мәліметтері бар, оның ішінде ұқыпсыз ресімделген (қол қойылмаған, мөр қойылмаған және т.б.) құжаттар пакеттері қарауға қабылданбайды.

Өтініштер берілген күннен бастап күнтізбелік 45 (қырық бес) күннен артық қаралмайды.

Заңды тұлғалар ұсынатын құжаттар тізбесі:

Құжаттың атауы

Түпнұсқа/көшірме

1

Үндеудің мәнін қорытындылайтын хат

2

Формада өтініш

3

Жарғы

4

Құрылтай шарты (2 немесе одан да көп қатысушымен)

5