ӘЗІРБАЙЖАН МЕДИЦИНАЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНДЕ АКАДЕМИЯЛЫҚ МОБИЛЬДІЛІК ШЕҢБЕРІНДЕ ОҚУ

2023-2024 жылдарға арналған академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында "Қоғамдық денсаулық және менеджмент" мектебінің 4 курс студенттері Жабытай Жәния, Садвакасова Жаннур, Мұратбекова Әсем, Сазонова Юлия, Шадибек Анель Әзірбайжан медициналық университетінде "Гигиенист-маман" өндірістік практикасынан өтті. Тәжірибе 2024 жылдың 01-19 сәуір аралығында Әзірбайжан медициналық университетінің қоғамдық денсаулық сақтау факультетінің базасында өтті. Факультеттің бейіндеуші кафедраларында, сондай-ақ Әзірбайжан Денсаулық сақтау министрлігінің Республикалық гигиена және эпидемиология орталығында (ГЭМ) болды. Денсаулық сақтау құрылымымен, эпидемиологиялық жағдайды бақылайтын EIDSS электрондық бағдарламаның жұмысымен, ГЭМ құрамына кіретін зертханалардың жұмысымен танысты. Оқудан бөлек, студенттер Бакуде Каспий теңізінің жағасында көктемнің керемет күндерінде бос уақыттарын Әзірбайжанның тарихи орындарының атмосферасына үңілді. Практика аяқталғаннан кейін студенттер өндірістік практикадан сәтті өткенін растайтын сертификаттар алды.

Студенттер Әзірбайжан медициналық университетінде халықаралық тәжірибемен танысу мүмкіндігін терең бағалай отырып, қоғамдық денсаулық сақтау факультетінің деканы Галина Садировнаға және барлық оқытушыларға жылы қабылдағаны және оларға көрсеткен қамқорлығы үшін ерекше алғыс білдіргісі келеді.