ЛЯН ЕВГЕНИЯ ВИКТОРОВИЧТІҢ ВИЗИТИНГ-МАМАН БАҒДАРЛАМАСЫ

2024 жылғы 24-28 маусым аралығында "Астана медицина университеті" КеАҚ шетелдік маман, MD, PhD, Шлезвиг-Гольштейн, Киль (Германия) университеттік клиникасында жүрек электрофизиологиясы бөлімінің меңгерушісі Лян Евгений Викторовичті шақырады.

Лян Евгений Викторович ресейлік және халықаралық ортада жоғары беделге ие, мүшелікке ие:

- Неміс кардиология қоғамы (DGK)

- Еуропалық кардиология қоғамы (ESC)

- Еуропалық жүрек ассоциағы қауымдастығы (EHRA)

Мамандығы бойынша жұмыс өтілі 20 жыл.

Жүрек ауруы, соның ішінде аритмия, бүкіл әлемде өлімнің негізгі себептерінің бірі болып қала береді. Аритмияны диагностикалау және емдеу проблемасының әлеуметтік маңыздылығы кез-келген профильдегі дәрігер кездесетін осы синдромның айтарлықтай таралуына байланысты. Жүректің нарушенияағы мен өткізгіштігінің бұзылуы ең ауыр асқынуларға әкеледі-кенеттен жүрек өлімі, жүйелік және церебральды тромбоэмболия. Жыл сайын ҚР-да құрылғыларды имплантациялау, радиожиілік абляцияларын жүргізу бойынша манипуляциялар саны артып келеді. Жоғары технологиялық интервенциялық аритмологиялық көмек көрсетудің жаңа әдістемелерін енгізу және жетілдіру жүрек ритағының күрделі бұзылулары бар пациенттерге тиімді жоғары сапалы медициналық көмек көрсетуге мүмкіндік береді.

Іс-шараға біздің университеттің білім алушылары ғана емес, сонымен қатар профессор-оқытушылар құрамы да қатыса алады.

Қатысу үшін тіркеу формасын 2024 жылдың 12 маусымға дейін (қоса алғанда) толтыру қажет.

Тіркелу сілтемесі:

КӨРСЕТІЛГЕН КҮННЕН КЕЙІН БЕРІЛГЕН ӨТІНІМДЕР ҚАБЫЛДАНБАЙДЫ.

Офлайн оқыту форматы, күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін қатысу қажет.

СЕРТИФИКАТТАР ТІРКЕУ НЫСАНЫ МЕН КЕЛУ ПАРАҒЫНА СӘЙКЕС БЕРІЛЕДІ.

Оқыту тілі – орыс тілінде

Барлық сұрақтар бойынша 53-94-72 нөміріне хабарласуыңызды сұраймыз,

Мерей Қанатқызы Халықаралық ынтымақтастық орталығы

Өтетін орны: Астана қаласы, ҚР Президенті Іс Басқармасының Медициналық орталығының ауруханасы, Е 495 көшесі, 2, Мәңгілік Ел даңғылы, 80