"Неврологиялық аурулар, оның ішінде орфандық аурулар менеджменті" атты республикалық конференцияға шақыру

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Астана медицина университеті" КЕАҚ, Неврология кафедрасы
"Балалар неврологтары, нейрофизиологтар, психиатрлар және психотерапевтер қоғамы"ҚБ

Құрметті әріптестер!
Сіздерді
"Неврологиялық аурулар, оның ішінде орфандық аурулар басқармасы"

халықаралық қатысумен жыл сайынғы республикалық конференцияға қатысуға шақырамыз

Өтетін күні мен орны: 2022 жылғы 29 Қыркүйек - 30 Қыркүйек,
Нұр-сұлтан Қ., "е"қонақ үйі,
Хусейн бен Талал 25

Келісім форматы бөлінген мұрын ауруларына арналған симпозиумдардың сериясын өткізуді болжайды, сапарларға ауысу өте аз сұрақтар туғызады.
Клиникалық жағдайларды көрсете отырып, әлеуметтік маңызы бар және орфандық неврологиялық ауруларды обсессивті-диагностикалау және емдеу жоспарлануда.
Әрине, екі күнде неврологиялық аурулардың спектрін түсіну мүмкін емес, сондықтан біз қызыл және проблемалық ауруларға назар аударғымыз келеді жұлын бұлшықетінің атрофиясы, эпилептикалық энцефалопатия және даму энцефалопатиясы (Веста синдромы және Драве синдромы), Паркинсон ауруы, Альцгеймер ауруы, мигрень, бірнеше склероз, тұқым қуалайтын диагноздың және емдеудің нақты жарылыстарын жеңілдетеміз атаксия.
Сонымен қатар, емнің түрлендірілген әдістері үшін басқа орфандық неврологиялық аурулардың таралуы болжанады, ал дауыссыз диагностика мәселелері өте өзекті (неврофиброматоз, Фабри ауруы және т.б.).
Конференция спикерлері қазақстандық және шетелдік сарапшылар.
Қарсыласу бағдарламасына постерлік хабарламалар үшін модерацияланған сессиялар енгізілген. Постерлерді үкіметаралық қазылар алқасы бағалайды және ақшалай сыйлықтарға уәде береді. Ең жақсы постерлік баяндамалар халықаралық кездесулерде ұзақ уақытқа созылатын болады.
Конференцияға қатысу тегін.
Кездесу соңында резервтелген учаскелер электрондық сертификаттарға ие болады.
Қазақстанның балалар неврологтарының қауымдастығы, Еуропалық балалар неврологтарының қауымдастығы да осы талапқа сай жұмыс істеуде.
Конференция бағдарламасы месц ағымында қосымша таратылады.
Сілтеме бойынша тіркелу https://forms.gle/EDYsa1M5opCK3wgd7

Барлық сұрақтар бойынша келісім хатшылығына хабарласуға болады:

Байзағиева Ләззат Бердалықызы +7 771 581 1601
Алжанова Динара Сағындыққызы + 7 701 373 7768