АстМУ қызметкерлері «G Education» Қазақстандық онлайн білім беру көрмесіне қатысты. Көрмеге 10 және 11 сынып оқушылары мен олардың ата-аналары, колледждің соңғы курс студенттері қатысты.

Көрмені ҚР және РФ жоғары оқу орындарына түсу үшін студенттерді тарту саласында жұмыс істейтін рекрутингтік компания болып табылатын Gaudeamus халықаралық білім беру холдингі ұйымдастырды.

Көрмеде берілген мүмкіндік:

· талапкерлер мен олардың ата-аналарына арналған оқу бағдарламаларын таныстыру;

·   университетке түсу мен оқудың артықшылықтары туралы айту;

·   ЖОО таңдау туралы шешім қабылдайтын оқушылар арасында кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізу;

·   талапкердің ЖОО-ға түсуі туралы түпкілікті шешім қабылдайтын ата-аналардың сұрақтарына жауап беру.