АстМУ-да Санитарлық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің басшысы мен студенттердің мотивациялық кездесу өтті

Қоғамдық денсаулық және менеджмент мектебі студенттерге практикалық денсаулық сақтау өкілі ҚР ДСМ СЭБК Астана қаласы санитарлық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің басшысы Бейсенова Сархат Сағынтаевнамен мотивациялық кездесу ұйымдастырды.

Студенттермен кездесуде Сархат Сағынтайқызы студенттерге ҚР М3 СЭБК Астана қаласының санитарлық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің құрылымы, біліктілік талаптары, жұмысқа орналасу кезеңдері, сондай-ақ мүмкін болатын мансаптық өсу туралы қысқаша ақпарат берді.

Сархат Сағынтайқызы мұндай кездесулер өте маңызды екенін атап өтті, өйткені олар студенттерді жұмыс мазмұны жағынан да, оның шарттары тұрғысынан да әлеуетті жұмыс берушілердің ұсыныстары туралы ақпаратпен қамтамасыз етуге, сондай-ақ олардың болашақ кәсібінің ерекшеліктері туралы тікелей білуге және болашақ жұмысқа орналасу және өзін-өзі жүзеге асыру мәселесін шешуге сенімділік береді.