2024 жылғы 11-12 сәуір: Жас ғалымдардың халықаралық форумы

«Астана Медицина Университеті» КеАҚ сіздерді 2024 жылғы 12 сәуірде Қазақстан, Астана қаласында гибридті форматта өтетін Ғылым қызметкерлері күніне орайластырылған Жас ғалымдардың халықаралық форумына қатысуға шақырады.

Іс-шара Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің қолдауымен өткізіледі.

Форумға әлемнің түкпір-түкпірінен келген университеттер мен ғылыми ұйымдардың жас ғалымдары ғылыми әлемде алғашқы қадамдарын жасап жатқан жас ғалымдар мен студенттер жүзеге асыратын қазіргі ғылымдағы теориялық және практикалық зерттеулермен бөлісу үшін жиналады.

Форумның негізгі мақсаты – жас ғалымдардың ғылыми жетістіктерімен алмасу және диалог үшін платформа құру. Сондай-ақ, жас ғалымдардың алдында тұрған өзекті мәселелерді талқылау және ғылымды жастар арасында танымал ету жоспарлануда. Біз сізді осы маңызды оқиғаға қосылуға және шабыт пен білім алмасу кеңістігін бірге құруға шақырамыз.

Форумның негізгі бағыттары:

Хирургиялық және сабақтас пәндер;

Пациенттердің қауіпсіздігі;

Қоғамдық денсаулық сақтау және денсаулық сақтаудағы жасанды интеллект;

Терапевтік және сабақтас пәндер;

Акушерлік және гинекология;

Педиатрия;

Іргелі ғылымдар;

Гигиена, эпидемиология және экология;

Сәулелік терапия, сәулелік диагностика және ядролық медицина;

Әлеуметтік – гуманитарлық пәндер;

Жұқпалы аурулар ересектер мен балалар;

Тамақтану және диетология.

Форум бағдарламасы пленарлық және секциялық отырыстарды, негізгі баяндамашылармен (спикерлермен) панельдік пікірталастарды қамтиды.

Форум аясында жас ғалымдардың Demo DAY стартап жобаларын өткізу жоспарлануда. «Астана Медицина Университеті» КеАҚ барлық мүдделі ғалымдарды осы іс-шараға қатысуға және өздерінің инновациялық жобаларын ұсынуға шақырады.

Өткізу форматы: offline, online.

Форумның жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.

Қатысу үшін кейінірек берілген сілтеме арқылы қол жетімді болатын тіркеуге өтініш беріңіз.

Ғылыми жұмыстарды қабылдау:

Ұйымдастыру комитеті ғылыми жұмыстарды/баяндамаларды электрондық пошта бойынша қабылдайды crnid@amu.kz

Құжаттаманы қабылдау 2024 жылғы 11 қаңтардан бастап 2024 жылғы 11 ақпанға дейін ашық.

Байланыс:

Қосымша ақпарат алу үшін электрондық поштаға хабарласыңыз crnid@amu.kz  немесе телефон арқылы Call-центр ЦРНИД +7 747 389 41 66 (тек WhatsApp). Біз әрқашан сіздің сұрақтарыңызға жауап беруге және қажетті қолдау көрсетуге дайынбыз.

Толығырақ ақпарат форум бетінде «Астана Медицина Университеті» КеАҚ сайтында қолжетімді болады.

Біздің ресми әлеуметтік медиа платформаларымыздағы Форум туралы соңғы жаңартулар мен жаңалықтарды қадағалаңыз.