ASSETS 2024-ASPHER ТӘЛІМГЕРЛІК МЕКТЕБІ

ASPHER біздің жоғары курс студенттерін, түлектерді, аспиранттарды және жас оқытушыларды алдағы ASSETS бағдарламасы - ASPHER жазғы тәлімгерлік мектебі, 11-14 маусым аралығында Брюссельде өтетін бірегей тәлімгерлік және коучинг бағдарламасына шақырады.

ASSETS кәсіби дамуды ынталандыруға бағытталған және жас мамандар осы саладағы сарапшылардан ұсыныстар мен кері байланыс ала отырып, білімдері мен тәжірибелерімен байланысып, бөлісе алатын, білімдерін, дағдыларын және желілік мүмкіндіктерін кеңейтетін кеңістікті қамтамасыз етеді.

ASPHER Атқарушы кеңесінің мүшелері және Брюссельде орналасқан басқа да қоғамдық денсаулық сақтау ұйымдарының өкілдері оқытушылардың арнайы тәлімгерлерінен басқа кеңейтілген мазмұн мен контактілерді ұсынуға дайын болады. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы білім мен тәжірибені жергілікті және жаһандық деңгейдегі саясат пен тәжірибеге енгізуге ерекше назар аударылатын болады.

Төлем

ASPHER мүшелеріне жеңілдік жарнасы: 500 еуро (жоғары курс студенттеріне, ASPHER мүше жоғары оқу орындарының түлектеріне және оқытушыларына қол жетімді).

Егер сізді қызықтырса, assets2024@aper.org. почтасы арқылы хабарласыңыз. Толығырақ ақпаратты мына сілтемеден таба аласыз: https://www.aspher.org/news,116.html.

Туындаған сұрақтар бойынша келесі мекен-жай бойынша Бейбітшілік 49а көшесі, 2 қабат, 208 кабинетінен сағат 16:00-ден 17:00-ге дейін немесе 53-94-72 телефоны арқылы біле аласыз. Жауапты тұлға: Айымбай Меруерт Жұмабекқызы.