С 8 апреля по 12 апреля 2024 года профессором Карповым И.А. проведятся мастер-классы по актуальным научным направлениям в области инфектологии

АМУ-дың 2024 жылға арналған даму жоспарын қалыптастыру және іске асыру мақсатында шет елдердің жоғары оқу орындарынан профессорлардың шақыруы бойынша 8 –нен 12 сәуірге дейін «Жұқпалы аурулар және клиникалық эпидемиология» кафедрасында медицина ғылымдарының докторы, профессор, Беларусь Республикасының еңбек сіңірген дәрігері, Беларусь Республикасының Халық дәрігері, Беларусь мемлекеттік медицина университеті, Беларусь Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің штаттан тыс бас инфекционисті, жұқпалы аурулар кафедрасының меңгерушісі профессор Игорь Александрович Карповтың сапары өтіп жатыр.

2024 жылдың 8 мен 12 сәуірі аралығында профессор И. А. Карпов жұқпалы патологияның өзекті тақырыптары бойынша "Жұқпалы аурулар" мамандығы бойынша білім алушылар, АМУ профессорлық-оқытушылық құрамы, Денсаулық сақтау саласындағы мамандар үшін инфектология саласындағы өзекті ғылыми бағыттар "Инфекциялық патологияның өзекті мәселелері" бойынша мастер-класстар өткізілуде.