УНИВЕРСИТЕТ ЖАТАҚХАНАСЫНА ОРНАЛАСУ ҮШІН ЖОҒАРЫ КУРСТЫҢ (2-курстан бастап) БІЛІМ АЛУШЫЛАРЫНАН ӨТІНІШТЕРДІ ҚАБЫЛДАУДЫҢ БАСТАЛҒАНЫ ТУРАЛЫ ЖАРИЯЛАЙМЫЗ! ӨТІНІШТЕР 2024 ЖЫЛҒЫ 1 ТАМЫЗДАН 20 ТАМЫЗҒА ДЕЙІН ҚАБЫЛДАНАДЫ

Жатақханаға орналасуға өтініш беру «Dormitory booking» қосымшасы арқылы беріледі.

Өтініш беру процесі:

Білім алушы логин мен парольді (uID@amu.kz) пайдалана отырып, Telegram арқылы авторизациядан өтеді. Логин мен құпия сөзді call-орталық арқылы +77001539447 телефоны арқылы алуға болады.

1 тамызға дейін өзіңіздің логиніңіз бен пароліңізді алып, флюроографияның суретін дайындап, жеңілдікті растайтын құжаттарды жаңарту қажет.

2024 жылғы 31 шілдеде Университеттің сайтында, Университеттің әлеуметтік желілерінде және мессенджерлерде «Dormitory booking» қосымшасы арқылы өтініштерді қабылдау жөніндегі толық бейне-нұсқаулық орналастырылады.

Сондай-ақ, барлық білім алушыларға кеңес беретін орналастыру мәселелері бойынша штаб жұмыс істейтін болады.