Академиялық мобилділік бағдарламасы бойынша жұқпалы аурулар және клиникалық эпидемиология кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор Кулжанова Ш.А. ОҚМА жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасында

Академиялық мобиллділік бағдарламасы бойынша Кулжанова Ш.А. 2023 жылдың 25-29.12.24ж. аралығында ОҚМА жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасында. 1 курс резиденттері «Ересектер мен балалардың жұқпалы аурулары» резидентурасы бойынша «Ауруханадағы жұқпалы аурулар» пәнінің (Syllabus) бекітілген жұмыс бағдарламасына сәйкес дәрістер оқып, практикалық сабақтар өткізді. Сонымен қатар, кафедра резиденттері мен интерндері үшін «Қазіргі кезеңдегі қызылша» тақырыбында семинар өткізді және «Инфекция жұлдыздары» бакалавриат олимпиадасына қазылар алқасы ретінде қатысты.