Құрметті әріптестер!

Қымбатты әріптестер!

Сіздерді 2022 жылғы 2-3 наурызда онлайн (тікелей трансляция) өткізілетін «ГАСТРОЭНТЕРОЛОГИЯ - 2022» халықаралық конгрессіне қатысуға шақырамыз.

Конгресс парақшасы: https://gastro-congress.online/

Трансляция аумағы: Қазақстан Республикасы.

Ұйымдастырушылар:

Астана медицина университеті, Гепатологиялық гастроэнтерологиялық мамандар қоғамы, «Кәсіптік өсудің медициналық қауымдастығы» ҚБ. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Конгресске ресми және ақпараттық қолдау көрсетеді. Техникалық ұйымдастырушы «Masters Trade» ЖШС.

Форумның мақсаты – заманауи емдеу әдістерін терапевтік тәжірибеге енгізуге және тәжірибедегі терапевтік дәрігерлер: терапевттер, гастроэнтерологтар, отбасылық дәрігерлер арасында білім алмасуға ықпал тигізу.

Жетекші қазақстандық және шетелдік спикерлер гастроэнтерология мен гепатологияда дәлелді медицинаға негізделген дәрі-дәрмектерді қолдану туралы тәжірибелерімен және білімдерімен бөліседі.

Толық ақпарат