«Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)» білім беру саласындағы білім беру бағдарламалары бойынша докторантура бағдарламаларына түсу

I кезең-Алдын ала іріктеу (білім беру саласындағы білім беру бағдарламалары бойынша «Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина):

Медицина, Қоғамдық денсаулық сақтау, Фармация, Мейіргер ғылымы.

Докторантураға түсетін төменде көрсетілген құжаттарды (сканерленген түрде) электрондық поштаға жібереді pk.doktorantura@amu.kz осы ағымдағы жыл 3 cәуірге дейін.

Құжаттар қабылдау комиссиясына күндізгі форматта немесе онлайн электрондық поштаға тапсырылады:

- құжаттардың толық топтамасын ұсынған кезде үміткерге құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі;

- құжаттарды онлайн беру форматында үміткер қабылдау комиссиясына қоңырау шалу қажет 8 778 357 94 57, 8 778 985 30 95 құжаттарды алғанын растау үшін қолхат үміткердің поштасына жіберіледі.

Құжаттардың толық емес тізбесі ұсынылған кезде үміткердің өтініші қаралмайды.

Үміткерлер комиссия отырысына аннотацияны қорғаумен шығады (сөйлеу регламенті 10-15 мин.).

Ауызша өтеуі аннотация презентация түрінде дайындалуы керек.

Құжаттарды қарау бойынша докторантураның білім беру бағдарламалары бойынша оқуға үміткерлерді алдын ала іріктеу жөніндегі комиссияның отырысы 08.04.2024 ж. бастап 12.04.2024 ж. дейінгі кезеңде өтеді.

Алдын ала іріктеу қорытындысы бойынша үміткерді оқуға қабылдаудың екінші кезеңіне жіберу немесе жібермеу туралы шешім қабылданады.

Шешім туралы ақпарат комиссия отырысынан кейінгі күні университеттің сайтында жарияланады.

Алдын ала іріктеу нәтижелері бойынша Апелляция жүргізілмейді.

Алдын ала іріктеуге қатысу үшін құжаттар:

- Ұйым басшысының атына өтініш;

- Жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;

-Резидентураны немесе магистратураны аяқтағаны туралы құжаттың көшірмесі (резидентурада немесе магистратурада оқуды аяқтағандар үшін);

- Резидентурада немесе магистратурада оқу туралы анықтама (резидентурада немесе магистратурада білім алушылар үшін);

- Түйіндеме (жеке деректер, жұмыс тәжірибесі, білім, Дағдылар, өткен курстар, семинарлар, жобаларға қатысу, шет тілдерін білу);

- Жұмыс орны бойынша кадр қызметімен расталған еңбек қызметін растайтын құжат (магистратураны аяқтаған үшін кемінде 9 ай жұмыс өтілі);

- Шет тілін меңгерудің жалпыеуропалық құзыреттеріне (стандарттарына) сәйкес шет тілін меңгергенін растайтын халықаралық сертификат (бар болса; егер жоқ болса, онда оқуға құжаттарды қабылдаудың екінші кезеңіне ұсыну қажет); шет тілін меңгергенін растайтын сертификат:

IELTS Academic, шекті балл-кемінде 5.5;

TOEFL IBT, шекті балл-кемінде 46 балл;

TOEFL PBT, шекті балл-кемінде 453;

TOEFL ITP, шекті балл-кемінде 460;

(TOEFL ITP сертификаты бар докторантураға түсу емтиханы басталғанға дейін ағылшын тілін білуге қосымша тестілеуден өтеді.)

- Ұлттық тестілеу орталығы берген мемлекеттік тіл бойынша емтихан тапсыру туралы ресми сертификат (бар болса; жоқ болса, оқуға құжаттарды қабылдаудың екінші кезеңіне ұсыну қажет);

Қазақ немесе орыс тілдерінде Мамандық таңдау туралы Эссе (А4 форматындағы 2 беттен аспайтын көлемде) (эссе);

- Диссертациялық зерттеудің қазақ немесе орыс тілдеріндегі аннотациясы (аннотация);

-Соңғы 3 күнтізбелік жылдағы ғылыми және ғылыми-әдістемелік жұмыстардың тізімі (ғылыми жарияланымдар) (бар болса) (Ғылыми еңбектер тізімі);

- Ғылыми әзірлемелер туралы куәліктер; ғылыми стипендиялар; гранттар беру туралы сертификаттар; ғылыми конференциялар мен конкурстарға қатысқаны үшін грамоталар / дипломдар және т.б. (бар болса).

Алдын ала іріктеу тәртібі туралы толық ақпаратты мына сілтеме бойынша алуға болады https://amu.edu.kz/ru/poslevuzovskoe-obrazovanie/doktorantura/doktorantura-dlya-postupayushchikh/obyavleniya/5166/

II КЕЗЕҢ-БІЛІМ БЕРУ ГРАНТЫН БЕРУ КОНКУРСЫНА ҚАТЫСУ

Жжокбұ да докторантураға түсушілердің өтініштерін қабылдауды университеттің қабылдау комиссиясы келесі мерзімдерде жүргізеді:

1. Күнтізбелік жылдың 3 шілдесінен 3 тамызына дейін;

2. Күнтізбелік жылдың 25 қазанынан 10 қарашасына дейін;

Докторантураға білім беру бағдарламаларының топтары бойынша түсу емтихандары келесі мерзімдерде өткізіледі:

1. Күнтізбелік жылдың 4 тамызынан 20 тамызына дейін;

2. Күнтізбелік жылдың 19 қарашасынан 11 желтоқсанына дейін;

Апелляциялық комиссия (қажет болған жағдайда).

III КЕЗЕҢ ДОКТОРАНТУРАҒА ҚАБЫЛДАУ

ҚР БҒМ 2018 жылғы 31 қазандағы № 600 бұйрығымен бекітілген Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларында көрсетілген тізбеге сәйкес университеттің қабылдау комиссиясына құжаттардың түпнұсқаларын ұсыну.

Докторантураға қабылдау келесі мерзімдерде жүргізіледі:

1) күнтізбелік жылдың 15 тамызынан 28 тамызына дейін;

2) күнтізбелік жылдың 26 желтоқсанынан 10 қаңтарына дейін.