Құрметті студенттер және оқушылар!

"Қоғамдық денсаулық және Гигиена" және "Қоғамдық денсаулық және Эпидемиология" кафедралары "ГИГИЕНА және ЭПИДЕМИОЛОГИЯ" ғылыми үйірмесіне қатысушыларды қабылдау ашылғандығын жариялайды.

Ғылыми үйірменің мүшелері өз білімдері мен зерттеу құзыреттерін кеңейтуге, арттыруға және жетілдіруге ниетті "Астана медицина университеті" КеАҚ студенттері мен оқушылары бола алады.

Профессорлық-оқытушылық құрам сізге мына бағыттарда көмектеседі:

- мектеп жобаларын, студенттердің ғылыми зерттеулерін (СҒЗЖ) жоспарлау мен қатысуға үйретеді;

- тезистер мен мақалалар жазуды үйретеді;

-зерттеудің қазіргі заманғы әдістеріне, оның ішінде санитарлық-гигиеналық зертхана базасында қолданылатын, қазіргі заманғы гигиеналық, физиологиялық және функционалдық жабдықтармен жұмыс істеуге үйретеді.

Біздің үйірменің қатысушылары Халықаралық мектеп олимпиадаларының, ТМД және ҚР ғылыми конкурстарының жеңімпаздары атанып, сондай-ақ біздің университеттің атынан халықаралық және республикалық конференцияларға қатысып, ғылыми баяндамалар конкурстарының арасында жеңімпаз атанды.

Егер сіз заманауи, мақсатты және зерттеуші болғыңыз келсе, онда біз сізді күтеміз!

Біздің байланыс деректеріміз:

Тел: 87479221998 Ермахан Жанерке Темірболатқызы