2023 жылғы 27 қазанда «Астана медицина университеті» КеАҚ-да ҚР Мемлекеттік сыйлығының лауреаты, фарм.ғ.д., «АстМУ» КеАҚ, фармацевтикалық пәндер кафедрасының профессоры Арыстанова Танагуль Акимбаевнаның 70 жылдық мерейтойына арналған «Заманауи фармация: білім берудегі жаңа тәсілдер және өзекті зерттеулер» атты III халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтеді (Астана қ., Бейбітшілік к-сі, 49).

Конференцияға қатысу үшін «АстМУ» КеАҚ Жоғары оқу орындары серіктестері, ҚР ДСМ және ҚР ҒЖБМ өкілдері, шетелдік ғалымдар мен мамандар, өңірлік және қалалық денсаулық сақтау делегациялары, фармацевтикалық индустрия, ғылым және бизнес саласындағы қызметкерлер, сондай-ақ ҚР медициналық жоғары оқу орындарының білім алушылары шақырылады.

Іс-шараны ұйымдастырушы: «Астана медицина университеті» КеАҚ, фармацевтикалық пәндер кафедрасы

+77055848533                              sholpanakhelova@gmail.com