ГАРВАРД УНИВЕРСИТЕТІНІҢ ТЕГІН ОНЛАЙН КУРСТАРЫ 2023

Әрқашан білімге құмар адам үшін онлайн курс оқуға тағы бір мүмкіндік, Гарвард университетінің 2023 жылғы тегін онлайн курстары барлық студенттерге, сарапшыларға және мамандарға, профессорларға ұсынылады. Бұл көбірек білім мен дағдыларды алуға және түйіндемені жақсартуға тамаша мүмкіндік. Тегін онлайн курстар өз дағдыларын арттырғысы келетін, алдағы мансаптық мүмкіндіктерге дайындалғысы келетін және білім деңгейін көтергісі келетін адамдарға көмектесуге арналған.

Гарвард университетінің тегін курстары бүкіл әлемдегі адамдар үшін ашық https://pll.harvard.edu/catalog; кез келген адам үшін курстар қол жетімді, тіркеле алады және оқуды бірден бастайды. Курстар Денсаулық сақтау және медицина, білім беру және кәсіптік оқытуды қоса алғанда, әртүрлі салаларда қол жетімді. Студенттер, дәрігерлер, денсаулық сақтау мамандары болсын, барлығына қысқа онлайн курстар қол жетімді; кез келген адам осы мүмкіндікті пайдаланып, білімін кеңейтіп, қызығушылығы мен таңдауы бойынша тегін курсқа жазыла алады.

Гарвард университетінің онлайн курстары жеке қарқынмен өткізіледі; студенттер өздерінің кестелері мен бос уақыттарына сәйкес жазыла алады және курстты өте алады, сондықтан жаңа дағдыларды үйренуге және тегін көбірек білім алуға тамаша мүмкіндікті жіберіп алмауыңыз керек!

Курстардың көпшілігі ағылшын тілінде ұсынылған. Курстар жыл бойы қол жетімді.

Сіз Гарвард университеті ұсынатын қысқа мерзімді онлайн курстардың тізімінен таңдай аласыз:

·         Денсаулық сақтаудағы инновациялар

·         Денсаулық сақтауды практикалық жетілдіру туралы ғылым: нәтижеге қол жеткізу жоспары

·         Неврология, биоэтика негіздері: құқық, медицина және репродуктивті технологиялар мен генетика этикасы.

·         Адам анатомиясы: тірек-қимыл жүйесі және т. б.

Қосымша ақпаратты мына сілтемеден таба аласыз: https://pll.harvard.edu/catalog?topics%5B709%5D=709&price%5B1%5D=1&max_price=&start_date=&keywords=&page=0

Сұрақтарыңыз бойынша сағат 16:00-ден 17:00-ге дейін 208 кабинетте Меруерт Айымбаймен (тел: 539472) байланысуыңызды сұраймыз.