Ресми хабарлама

Астана медицина университеті бұқаралық ақпарат құралдарында кітаптарды жоғары бағамен сатып алу туралы жарияланымдарға қатысты сапалы білім беру процесін және білім алушылардың тиісті жоғары даярлық деңгейін қамтамасыз ету үшін ЖОО қажетті жабдықтар, медициналық тренажерлер мен Симуляторлар, сондай-ақ оқу әдебиеттері, кітаптар, Көрнекі құралдар сатып алатынын хабарлайды.

Сатып алу университеттің ақылы білім беру қызметтерін көрсеткені үшін алған өз қаражаты есебінен жүргізіледі.

"Адам анатомиясы атласы": орыс, латын және ағылшын тілдеріндегі терминология " (бұдан әрі – Атлас) бүкіл әлемдегі медициналық студенттерге арналған Адам анатомиясы бойынша ең жақсы және ең танымал құрал болып танылды.

Атлас - салмағы 4,3 кг болатын 952 беттен тұратын қатты мұқабалы кітап.Атласқа 100-ден астам жаңа иллюстрациялар, жаңа, жетілдірілген технологиялардың арқасында алынған бірқатар рентгенологиялық, КТ және МРТ суреттері, әртүрлі анықтамалық кестелер кіреді. Атласта терминдер үш тілде — орыс, латын және ағылшын тілдерінде берілген, кітаптың барлық негізгі материалдары, соның ішінде кестелер орыс және ағылшын тілдерінде қайталанады.

Қажеттілікті ескере отырып, 2024 жылы орыс және шет тілдерінде 1 курс білім алушыларының контингенті үшін 360 дана сатып алу жоспарланған болатын, олардың саны шамамен 1000 студентті құрайды.

Сатып алу жоспарланған Атластың құны ұсынылған үш коммерциялық ұсыныстың ең азы болып табылатынын атап өтеміз.

"Ozon" маркетплейсінің деректері бойынша бүгінгі күні жеңілдік ескеріле отырып, Атластың құны 138 334 теңгені құрайды, ал жеңілдіксіз 177 848 теңгені алынбайды.

Мемлекеттік сатып алу веб-порталының деректері бойынша ұқсас атласты сатып алу 2022-2023 жылдары өткізілді, онда жоспарлы құны 1 дана үшін 129 220 теңгеден 137 088 теңгеге дейін құрады.

Университет қажетті тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді, оның ішінде атласты сатып алуды мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаттарына, атап айтқанда - инновациялық және жоғары технологиялық тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді бәсекелестік тәсілдермен сатып алуға негізделе отырып жүргізетініне ерекше назар аударғым келеді.

Сонымен қатар, конкурс бойынша өтінімдерді қабылдау 17 шілдеге дейін өткізілетінін және ашық конкурстың жеңімпазы ең төмен құнын ұсынған өнім беруші болатынын хабарлаймыз. Конкурсты өткізудің ашықтығы мен объективтілігін қамтамасыз ету үшін комиссия төрағасы болып ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті төрағасының орынбасары (конкурсты бірыңғай ұйымдастырушы) айқындалды, комиссия мүшелері Комитет пен ЖОО қызметкерлері болып табылады.

Астана медицина университетінің баспасөз қызметі