2024 жылдың 05 тамыз күні «Астана медицина университеті» КеАҚ проректоры Д.Д. Сайдангазин және Астана қаласы әкімдігінің «№62 мектеп-лицейі» ШЖҚ МКК директоры Қ.М. Мұқашевтың қатысуымен ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды.

Меморандум әріптестік қатынастарды орнату және ұзақ мерзімді, тиімді және өзара пайдалы серіктестікті дамыту, білім беру сапасын қамтамасыз ету мақсатында бірлескен іс-шараларды өткізу және жан-жақты ынтымақтастықты жүзеге асыруға бағытталған.

Ынтымақтастығымыз ұзақ және жемісті болады деп сенеміз!