2024 жылдың 10 қыркүйегінде Астана медициналық университетінде Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің Астана қаласы бойынша алдын алу басқармасының өкілдерімен Университет білім алушыларымен оқытушылары арасында кездесу өтті.

Салтанатты жиынның ашылуында жылжымалы жұмыс және мемлекеттік құпияларды қорғау қызметінің басшысы Ш.Керімқұлов сөз сөйлеп, университет қабырғасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесулер мен дәрістердің маңыздылығын атап өтті.

Департаменттің аға қызметкері Сагандыкова Г.С., сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік шаралар туралы материалдармен таныстырды.

Іс-шара соңында студенттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет өкілдеріне өздерін сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресте қызықтыратын тақырыптар бойынша белсенді түрде сұрақтар қойды.