2024 жылғы 01 Қазанда жоғары білім беру ұйымдарының қызметкерлері күніне және Халықаралық қарттар күніне орай біздің қымбатты зейнеткерлермен кездесу ұйымдастырылды.

2024 жылдың 1 қазанында «Астана медицина университеті» КеАҚ Әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөніндегі орталығы Жергілікті кәсіподақ ұйымымен бірлесіп, жоғары оқу орындары қызметкерлерінің күніне және Халықаралық қарттар күніне арналған құрметті зейнеткерлерімізбен кездесу ұйымдастырды.

Жиын басында Басқарма төрағасы – Ректор Камалжан Талғатұлы Надыров еңбек ардагерлерін құттықтап, денсаулық, ұзақ ғұмыр тілеп, АМУ-дың 60 жылдығына арналған мерекелік концертке шақырды.

Студенттік белсенділер ұзақ жылдар бойы Университеттің дамуына үлес қосқан еңбек ардагерлерін шағын концертпен құттықтады.