«Астана медицина университеті» КеАҚ білім алушылары қаржылық сауаттылық бойынша оқудан өтті

2024 жылдың 3 және 4 қазанында қаржы сарапшысы Жұлдыз Ахметова білім алушыларына қаржылық сауаттылық бойынша тренинг өткізді. Ол қатысушыларға қаржылық қиындықтардың себептерін, несиелік қарыз сомасын азайту, олардың шығындарын оңтайландыру, отбасылық бюджетті басқару туралы қарапайым тілмен айтып берді.

Мұнда білім алушылар мемлекеттік қолдау бағдарламалары, атап айтқанда несиелерді қайта қаржыландыру және жеке тұлғалардың банкроттығы туралы білді. Сонымен қатар, оларға алаяқтық әрекеттер мен қаржылық пирамидаларды тануға үйретілді.