КЕАҚ МУА нефрология, гематология, аллергология, иммунология курсымен ішкі аурулар кафедрасы «Тыныс алу аурулары мамандарының қауымдастығы» жүргізеді Респираторлық медицина мамандарының қауымдастығы «Тыныс алу медицинасындағы инновациялық технологиялар» XI конгресі

Құрметті әріптестер, студенттер, интерндер, резиденттер! «Тыныс алу медицинасындағы инновациялық технологиялар» XI конгресі 2024 жылдың 24-26 қазанында өтеді. Гибридті форматта (офлайн/онлайне (офлайн/онлайн).

Өтетін орны: Астана қаласы, Сарыарқа даңғылы, 4, Radisson Hotel Astana.

Конгрестің мақсаты: әлемде практикалық денсаулық сақтау үшін өте маңызды болып табылатын қосымша ауруларға баса назар аудара отырып, респираторлық патологияларды диагностикалау мен емдеудің заманауи тәсілдеріне сәйкес ақпарат алу және тәжірибе алмасу.

Конгресс бағдарламасына респираторлық медицинаның өзекті мәселелері бойынша жетекші қазақстандық және шетелдік мамандардың дәрістері, шеберлік сыныптары, клиникалық талқылаулары, білім беру мектептері, симпозиумдары, шеберлік сабақтары кіреді.Барлығын қатысуға шақырамыз!

Қатысу тегін.

Қатысушылар несиелері бар сертификат алады

Конгресске төменде көрсетілген сілтеме бойынша тіркелуге болады https://medq.kz/events/3481