Академиялық ұтқырлық және студенттермен алмасу бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында 2024 жылдың 10-29 қазан аралығында Алматы қаласында «Стоматология» білім беру бағдарламасында білім алатын 4 курстың 9 студенті Қазақстан-Ресей медициналық университетінде «Ортопедиялық стоматология пропедевтикасы» пәні бойынша білім алуда. Мұғалім – хирургиялық және ортпедиялық стоматология кафедрасының аға оқытушысы Утешев Алибек Жумажанович.

Өз кезегінде Астана медицина университеті Оңтүстік Қазақстан-Ресей медициналық университетінің 10 студентін ортопедиялық стоматология және балалар стоматологиясы кафедрасына оқуға шақырды. Мұғалімі – Жилкибаева Жанна Бопановна.