«Жалпы медицина» білім беру бағдарламасының 6 курс интерні Ербол Армангүл «Медицина мектебі» деканының орынбасары Мереке Алихановна Ашықбаеваның жетекшілігімен ІІ дәрежелі диплом иегері атанды.

«Жалпы медицина» білім беру бағдарламасының 6 курс ординаторы Ербол Армангүл Медицина мектебі деканының орынбасары Мереке Әлиханқызы Ашықбаеваның жетекшілігімен ІІ Халықаралық жас ғалымдар форумының қорытындысы бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері атанды. және 2024 жылдың 17-18 қазанында Шымкент қаласында өткен «Оңтүстік Қазақстан медицина академиясы» АҚ-ның 45 жылдығына арналған студенттер. Сондай-ақ стартап-жобалар мен жобаларды «Astana Hub» байқауларына бірлесіп жіберу мәселелері талқыланды.

Іс- шараға еліміздің түрлі аймақтарынан және алыс жақын шет елдерден келген студенттер мен жас ғалымдар, соның ішінде Ташкент қаласынан, Ташкент фармацевтикалық институты, И.К Ахунбаев атындағы Қырғыз мемлекеттік медицина университеті, Әбу Әли ибн Сино атындағы Бұхара мемлекеттік медицина институты,С.Д Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті, Қарағанды медицина университеті, Астана медицина университеті, Семей медицина университеті, Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ түрік университеті қоса алғанда, жетекші отандық медициналық жоғары оқу орындарың студенттері қатысты.

Мереке Әлиханқызы мен Ербол Армангүлді II дәрежелі диплом алуларымен құттықтаймыз! Оларға ғылыми қызметінде одан әрі табыстар мен жаңа жетістіктер тілейміз!