Студенттер мен жас ғалымдардың 64-ші Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы "медициналық ғылым, білім, практика: мәселелер және шешу жолдары"

Құрметті әріптестер!

2022 жылғы 11-12 сәуірде Астана медицина университеті» КеАҚ «Медицина ғылымы, білім беру, практика: мәселелері мен шешу жолдары» студенттер мен жас ғалымдардың 64-ші Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясын өткізуді жоспарлап отыр.

Конференцияны өткізу нысаны – оффлайн режимде (эпидемиологиялық жағдай тұрақтанған жағдайда), олай болмаған жағдайда конференция коммуникативтік платформалар арқылы онлайн режимінде өткізіледі.

Конференцияға қатысуға Қазақстан Республикасы мен ТМД елдерінің, сондай-ақ жақын және алыс шетелдердің медициналық жоғары оқу орындарының оқушылары, студенттері, интерндері, резиденттері, магистранттары мен докторанттары шақырылады.

Конференцияға қатысу үшін мына сілтеме бойынша тіркеуге өтінім беру қажет: https://forms.gle/1V8AdSv2u8MPkY886

ҚАТЫСУ НЫСАНДАРЫ:

·        Тезистерді жариялау + ауызша баяндама (ұзақтығы-5-7 минут, жарыссөзге 2-3 минут);

·        Тек ауызша баяндама;

·        Тек тезистерді жариялау

ü 11 сәуірде бакалавриат студенттері (1-5 курс) және мектеп оқушылары.

ü 12 сәуірде интерндер, резиденттер, магистранттар, докторанттаржәне басқа да жас ғалымдар баяндама жасайды.

КОНФЕРЕНЦИЯ СЕКЦИЯЛАРЫ**:

Оқушылар мен студенттер үшін 11 сәуір 2022ж.

1. Іргелі ғылымдар

2. Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер

3. Қоғамдық денсаулық сақтау, гигиена және экология

4. Хирургиялық және сабақтас мамандықтар

5. Терапиялық және байланысты мамандықтар

6. Акушерлік және гинекология, педиатрия

7. Сәулелік диагностика және сәулелік терапия

Жас ғалымдар үшін 12 сәуір 2022 ж.

1. Іргелі ғылымдар

2. Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер

3. Қоғамдық денсаулық сақтау, гигиена және экология

4. Хирургиялық және сабақтас мамандықтар

5. Терапиялық және байланысты мамандықтар

6. Акушерлік және гинекология, педиатрия

7. Сәулелік диагностика және сәулелік терапия

** Берілген өтінімдерге байланысты секциялар саны өзгеруі мүмкін.

ТЕЗИСТЕР Университет сайтында тіркелу кезінде

2022 жылдың 31 наурызына дейін қабылданады

Конференция сұрақтары бойынша Ғылыми зерттеу орталығының қызметкерлеріне хабарласуларыңызға болады: Айымбетова Ардақ Оразбайқызына – 87756065206, aiymbetova.a@amu.kz, Ашикбаева Мереке Алиханқызына - +77757992488, ashikbayeva.m@amu.kz

Мекен-жайы: 010000, Нұрсұлтан қаласы

Бейбітшілік Көшесі 53,

4 қабат, 402 каб.,

тел.: 577-896 (іш. 424), 539528

Барлық ақпарат университет сайтында www.amu.kz жаңалықтар бөлімінде орналастырылады.

ТЕЗИСТЕРГЕ ҚОЙЫЛАТЫН ТАЛАПТАР:

Жариялауға мұқият тексерілген және редакцияланған жеке зерттеу материалдары қабылданады. Тезис жүргізілген зерттеулер конференциясында егжей-тегжейлі баяндама шартымен қабылданады. Мәтіндік құжат Microsoft Word форматында, А4 форматындағы 1-2 бетте, 12 қаріппен, Times New Roman, бір интервал, сол және оң жақ жиектер – 2,0, жоғарғы және төменгі – 1,5.

ТЕЗИСТІ ҚАЛАЙ ЖАСАУҒА БОЛАДЫ

- Авторлардың аты-жөні (қалың мәтін, тегі және аты-жөні)

- Жұмыстың атауы (бас әріп, қалың жазу, тырнақшасыз)

- Ғылыми жетекшінің аты-жөні (курсив, дәрежесі, лауазымы)

- Кафедра, университет (ұйым), қала (курсив)

- Тезис мәтіні

Файлдың атауы бірінші автордың тегімен беріледі: Егер бір автордан бірнеше жұмыс берілсе, онда файлдың Аты «Аты-жөні 1», «Аты-жөні 2» (мысалы, Алиева А.А1, Алиева А. А2).

Тезистер келесі бөлімдерден тұруы керек:

* Өзектілігі

* Жұмыс мақсаты

* Зерттеу материалдары мен әдістері

* Зерттеу нәтижелері

• Қорытындылар

ТАҚЫРЫБЫ

Автордың аты-жөні,

Бакалавриат, курс, факультет, электрондық пошта

Ғылыми жетекшісі: м. ғ. д., проф. Баянова А. А.

Кафедра __________

«Астана медицина университеті» КеАҚ, Нұр-сұлтан қаласы, Қазақстан Республикасы

Өзектілігі: тезис мәтіні

Жұмыстың мақсаты: тезис мәтіні

Зерттеу материалдары мен әдістері: тезис мәтіні

Зерттеу нәтижелері: тезис мәтіні

Қорытынды: тезис мәтіні

Талаптарға сәйкес келмейтін тезистер қабылданбайды!!!

Конференция тезистері тегін жарияланады, конференцияға қатысу кез келген форматта да тегін.

Конференцияда ауызша баяндамаға қойылатын талаптар:

1. Баяндама мәтіні Word бағдарламасында, презентация PowerPoint болуы тиіс.

2.Баяндама презентацияны көрсетумен бірге болуы керек (PowerPoint 2003-2016).

3.Ауызша хабарлаудың (баяндаманың) ұзақтығы 15 минуттан, талқылау - 15 минуттан аспауы тиіс.

4.Баяндамаға баяндамашының *jpeg форматындағы фотосуреті қоса берілуі тиіс.

5.Баяндамашы конференцияға дейін 1 күн бұрын баяндаманы презентацияда (PowerPoint 2003-2016) конференция ұйымдастырушыларына ұсынады.

6.Ноутбуктердің әртүрлі бағдарламалық жасақтамасына байланысты презентацияларыңызды екі кеңейтімде сақтауды сұраймыз *ppt және *ptx.

7.Презентацияға қойылатын талаптар: презентация жалпы қабылданған ережелерге сәйкес жасалуы керек (ашық слайд +қара әріптер). Бірінші слайдта: ЖОО-ның атауы, бұдан әрі-кафедраның атауы, жұмыстың атауы; баяндамашының Толық аты; ғылыми жетекшінің аты; қала және жыл және т. б.

8.Ұйымдастыру комитеті баяндамаларды іріктеу құқығын өзіне қалдырады.

9.Жұмыстың мазмұнына жұмыстың авторлары жауап береді.

Конференция жұмыстары жинағының электрондық нұсқасы еркін қолжетімділік үшін университет сайтында орналастырылады.

Конференция жұмысының қорытындысы бойынша қатысушылар дипломдар, тиісті сертификаттар, сондай-ақ тезистер жинағын электронды түрде алады.

Байланыс деректері:

Конференцияға қатысу және жариялау сұрақтары бойынша

Айымбетова Ардак Оразбайқызы тел: +77756065206, aiymbetova.a@amu.kz

Ашикбаева Мереке Алиханқызы тел: +77757992488, ashikbayeva.m@amu.kz