АҚПАРАТТЫҚ ХАТ: «Астана медицина университеті» «Анатомия әлемі» атты ғылыми-практикалық конференция өткізуді жоспарлап отыр

АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

КеАҚ «Астана медицина университеті» « Анатомия әлемі» атты ғылыми-практикалық конференция өткізуді жоспарлап отыр.

Іс-шараны ұйымдастырушы: КеАҚ «Астана медицина университеті» А.Б. Әубәкіров.атындағы адам анатомиясы кафедрасы

Конференцияның өтетін күні мен орны: 2023 жылғы 31 наурыз Астана қ., Сарыарқа көшесі 33, 1 қабат, Ғылыми кеңес залы, А.Б. Әубәкіров атындағы адам анатомиясы кафедрасы

Конференцияның бағыттары:

1. Ылғалды анатомиялық препараттарды дайындау әдістері

2. Сүйектің анатомиялық препараттарын жасау әдістері

3. Анатомиялық препараттарды сақтау әдістері.

Конференцияға қатысу нысандары мен шарттары: 2-4 адамнан тұратын командалардың анатомиялық препараттарды дайындау және таныстыруы.

Конференция тілі: қазақ, орыс, ағылшын;

Презентация: дайындалған анатомиялық препараттарды бетпе-бет көрсету.

Конференцияға қатысу формасы: дайындалған анатомиялық препараттардың презентациясы.

Пленарлық баяндамаларды Ұйымдастыру комитеті анықтайды.

Конференцияға қатысу үшін қатысуға дейін өтініш берген қатысушылардан нысанды (1-қосымша) толтырып, ұйымдастырушыларға анатомиялық препаратты, дайындық барысы туралы қысқаша бейнероликті ұсынулары сұралады. Қатысушылар өтініштерді қабылданғаны туралы хабарламаны бес жұмыс күні ішінде алады.

Қатысуға өтінімдер 2023 жылдың 27 наурызына дейін (қоса алғанда) қабылданады.

Ұзақтығы 3 минутқа дейінгі дайындықтар туралы бейнероликтер (3 минуттан ұзақ видеолар қабылданбайды) Оралбекова Жазира Оралбекқызына oralbekova_1995@mail.ru жіберілу керек. Бейненің қабылданғаны туралы сіз көрсеткен электрондық пошта мекенжайына хабарлама жіберіледі.

Ұйымдастыру комитеті конференция тақырыбына сәйкес келмейтін жағдайда материалдарды қабылдамау құқығын өзіне қалдырады.

Талаптарға сәйкес келмейтін немесе көрсетілген мерзімнен кейін ұсынылған материалдар қабылданбайды.

Бір қатысушыдан екі препараттан артық қабылданбайды.

КОНФЕРЕНЦИЯҒА ҚАТЫСУШЫНЫҢ ТІРКЕЛУ ФОРМАСЫ

«Анатомия әлемі» ғылыми-практикалық конференциясы, 31 наурыз 2023 ж.

Аты

Тегі

Мамандығы

Курс

Тобы

Жетекшісі

Конференцияның бағыттары:

1. Ылғалды анатомиялық препараттарды дайындау әдістері

2. Сүйектің анатомиялық препараттарын жасау әдістері

3. Анатомиялық препараттарды сақтау әдістері.

Анатомиялық препараттың атауы

Менің жеке деректерімді өңдеуге келісемін

Ұйымдастыру комитетінің хатшылары:

1.     Шаяхметов Дулат Арманұлы +7 778 450 40 78