«Астана медицина университеті» КеАҚ оқу ақысын төлеу бойынша жеңілдіктер беруге арналған конкурс туралы хабарлайды.

Құрметті білім алушылар!

Біздің Университеттің білім алушыларына оқу ақысын төлеу бойынша жеңілдіктер беру конкурсының басталғаны туралы хабарлаймыз. Бұл байқау жоғары академиялық нәтижелерді, Университет өміріне белсене қатысуды және әлеуметтік жауапкершілікті көрсететін білім алушыларды қолдау үшін құрылған.

Жеңілдіктер "Астана медицина университеті" КеАҚ «ПЛ-МУА-151-23 оқу ақысы бойынша жеңілдіктер беру туралы ереже» негізінде беріледі. Ереженің толық нұсқасымен Университеттің сайтында таныса аласыздар.

Жеңілдіктердің түрлері:

- «Алтын белгі» жеңілдігі (аттестат берілген күн ЖОО-ға түскен және қабылданған жылмен сәйкес келген жағдайда оқытудың жылдық құнынан 10%).

- Белгіленген үлгі бойынша өтініш;

- Университетке түскен/қабылданған жылы берілген «Алтын белгі» үздік белгісі бар аттестаттың көшірмесі;

- Жеке куәліктің көшірмесі.

- «Үздік оқу» жеңілдігі (оқудың жылдық құнының 50%, білім алушылар үшін өткен оқу жылындағы үлгерім GPA-3.5 және одан жоғары).

- өткен оқу жылындағы GPA көрсетілген транскрипт;

- Жеке куәліктің көшірмесі;

-Әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөніндегі орталығынан қарсылықтың жоқтығы туралы анықтама.

- «Ғылыми» жеңілдік (білім алушыларға арналған жылдық оқу құнының 30%): Scopus, Web of science мақалалары; Енгізілген стартаптар; жүлдегерлер (олимпиадалар, конференциялар немесе халықаралық ғылыми жобалар қатысатын 1,2 орын).

- Өткен оқу жылындағы GPA көрсетілген транскрипт;

- Жеке куәліктің көшірмесі;

- «Корпоративтік» жеңілдік (жылдық оқу құнының 20%), білім алушылар үшін: Республикалық немесе халықаралық деңгейдегі спорттық жарыстардың жүлдегерлері; Белсенділер, еріктілер; Университет қызметкерлерінің балалары (Университеттегі жұмыс өтілі кемінде 10 жыл). Алдыңғы оқу жылындағы осы жеңілдік бойынша үміткерлердің үлгерім көрсеткіші GPA - 3.0 және одан жоғары болуы тиіс

- өткен оқу жылындағы GPA көрсетілген транскрипт;

- Жеке куәліктің көшірмесі;

- Жүлделі орын расталған медаль мен грамота;

Өтінім беру мерзімі:

Құжаттарды Білім алушылар мен қызметкерлерге қызмет көрсету орталығы 2024 жылғы 16 қыркүйекке дейін * Жеңіс 35 мекенжайы бойынша (оқу залы) қабылдайды.

Конкурстың нәтижелері өтінімдерді қабылдау аяқталғаннан кейін екі апта ішінде жарияланады.

Сіздің дамуыңыз бен оқуда табысқа жетуіңіз үшін қосымша мүмкіндіктер алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!

Құрметпен,

«Астана медицина университеті» КеАҚ