Астана медицина университеті Әлеуметтік гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы Калменова Бакыткуль Тулаковна мен Медицина факультетінің 1 курс студенттерінің ұйымдастырумен 25 қазан Республика күніне арналған “Жасай бер,Қазақ елі”атты іс шарасы өтті.

Іс шараға Медицина факультетінің зам декандары мен және А.Б. Аубакиров атындағы адам анатомия кафедрасының аға оқытушысы Сагимова Гульзира Касимжановна, Әлеуметтік пәндер кафедрасының аға оқытушылары Рахимжанова Бактыбала Хазирқызы мен Урустембаева Жазира Төлеубаевна және Әлеуметтік пәндер кафедрасының меңгерушісі Б.Қ.Омарова да қатысты.