Қарағанды медицина университеті, Jamk қолданбалы ғылымдар университеті және Астана медицина университеті «Қазақстандағы мейірбикелік қызметтің дамуында сервистік дизайнды қолдану» мастер-классқа шақырады

Құрметті әріптестер,

Сіздерді Астана қ, Астана медицина университеті, көш. Бейбітшілік 49/А, Қазақстан, 26-30 қыркүйек 2022 ж. өтетін Мастер-классқа шақыруға қуаныштымыз. Мастер-класс Erasmus+ бағдарламасы арқылы ЕО бірлесіп қаржыландыратын және жоғары білім берудің әлеуетін арттыру және реформалау бойынша инновациялық жобаларды жүзеге асыратын AccelEd («Қазақстанның жоғары білім беру жүйесіндегі магистратура және PhD деңгейіндегі мейіргер ісін жетілдіру») жобасының бөлігі болып табылады. Мастер-класс Астана медицина университетінің Ұлттық жоба үйлестірушісінің қолдауымен және көмегімен Қарағанды ​​медицина университеті мен Jamk қолданбалы ғылымдар университеті ұйымдастырды.

Мастер-класс медициналық жоғары оқу орындарының мейіргер ісі мектептерінің профессорлық-оқытушылық құрамы мен ЖОО клиникаларының қызметкерлеріне, бас және аға мейірбикелерге және магистратура мен докторантура студенттеріне, сондай-ақ жоғары медициналық колледждердің мейіргер ісі оқытушыларына арналған. Орыс тіліне аудармасы беріледі.

Мастер-класс Қазақстанның медициналық университеттерінде жүзеге асырылатын сервистік дизайн жобаларының нәтижелерімен бөлісуге, сондай-ақ мейірбикелік күтімді енгізу және жетілдіру тәжірибесімен алмасуға бағытталған. Тағы бір мақсат – клиенттің көзқарасы негізінде және тәжірибемен және соңғы тұтынушылармен бірлесіп мейірбикелік қызмет көрсетуді жобалау әдістемесін оқыту арқылы қазақстандық мамандарды оқыту..

Тренингтің халықаралық сарапшы-дәріскерлері:

Йоханна Хейккиля – аға кеңесші, PhD (мейірбике ісі), Jamk қолданбалы ғылымдар университеті, Финляндия.

Ханнеле Тюрвяйнен – Jamk қолданбалы ғылымдар университетінің HYVI денсаулық сақтау, медициналық зерттеулер, әлеуметтік қамсыздандыру, денсаулық сақтау және әлеуметтік зерттеулер мектебінің аға оқытушысы, Финляндия.

Тора Хафштайнсдоттир – PhD, UMC Utrecht мейіргер ісі бөлімінің аға ғылыми қызметкер, Утрехт университеті, Нидерланды.

Юргита Гулбинене – PhD доктор, мейіргер ісі кафедрасы, Литва денсаулық ғылымдары университеті, Литва.

Мария Бьоркмарк – университет оқытушысы және PhD кандидаты, Або Академия университеті, Білім және әл-ауқат факультеті, Күтім ғылымдары департаменті, Финляндия.

Алма Сыздықова – «University Medical Center» корпоративтік қорының ғылым және білім департаментінің директоры, Назарбаев Университеті, Қазақстан

Паоло Колет – PhD, MAN, RN, RM, AFAAQHC, Назарбаев Университетінің Медицина Мектебінің доценті

Байланыстағы тұлғалар: Жұлдыз Қуаныш, Қарағанды ​​медицина университетінің қоғаммен байланыс жөніндегі маманы, kuanysh@qmu.kz, +77058283096

Құрметпен, AccelEd командасы АМУ, ҚМУ және JAMK